GTX 650 Ti, 750, 750 Ti veya HD 7850

hangi ekran kartı

• Oy verenlerin toplamı
    46
Hepsinden performanslı olan kart bence HD7850. Recep Baltaş neye dayanarak GTX 750Ti dedi anlayamadım.

Neye dayanarak bu kanıya vardınız açıklar mısınız?

4 kart da birbirine denk. Aralarında fark edemeyeceğin kadar ince bir performans farkı var. 7850 ile 750Ti arasında dağ yok. Dikkatli inceleyin ve yanlış bilgilendirmeyin. Güncelliği de önemli olduğu için GTX 750Ti almanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bir de anakartım var, MSI 97oA-G46. Bu da Vatan'da servite. 20 gün oldu. Sanırım iade edilecek. Bunun yerine bunun fiyatına denk Asus anakart öneriniz ne olur acaba? Asus hastasıyım da, PC'yi abim kurduğu için değişiklik yapmak istiyorum. İşlemci AMD FX 8120 ve PSU 500W. Markası Xigmatek Tauro. Yorumlarınızı bekliyorum, kolay gelsin.

Model, model, model. Her şey model. Ben 7870'in performansını beğenmiyorum. 7850'ninkini de. Sürücü ve teknoloji için de Nvidia, 750Ti.

Ne bitinden bahsediyorsunuz? Onda bit varsa Nvidia'da da pire var.

7850 daha performanslı ve kararlı bir karttır. GTX 750Ti sizi üzmez. Güncel ve Experience Physx ile ileri gecebilir.

Valla ikisi arasında kaldım biri hd7850 diyor diğeri gtx 750ti diyor bunu bir karara bağlayalım performans konusunda sapphire -hd7850 diyorsun ama güncel ve physx olarak msi- gtx diyorsunuz o zaman şuradan ben bunu çıkarıyorum hd 7850 daha iyi servislik bir şey çıkarsa zaten arızalıysa 2 sene içinde ortaya çıkar ve sıfırını alırım peki arada marka farkı var mıdır? Sonuçta biri msi diğeri sapphire ikisi de çift fan birde şu var arada 60 tl oynuyor yani
Sapphire hd 7850 380 tl.
Msi gtx 750ti 440 tl.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı