GTX 750 Ti overclock değerleri nasıl?

Daha fazla  
Değerlerim sizce nasıl? Memory clock u 650'e kadar çıkarabiliyorum fakat Valorant, Dying Light gibi oyunlar.

resim_2021-08-09_044013.png

Da ekran kartı hata verip oyunu kapatıyor 500 de sorunsuz çalışıyor.

Valorant gibi bir oyunda memory clock arttırarak 15 FPS artışı sağlayanı ilk kez görüyorum. Valorant işlemci tabanlı bir oyundur, "ekran kartının bellek frekansını" ekstra limit zorlayarak FPS artışını yanlış yerde aramanız donanımınızın yaşam döngüsünü kısaltmaktan başka bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

Valorant gibi bir oyunda Memory clock arttırarak 15 FPS artışı sağlayanı ilk kez görüyorum. Valorant işlemci tabanlı bir oyundur, "ekran kartının bellek frekansını" ekstra limit zorlayarak FPS artışını yanlış yerde aramanız donanımınızın yaşam döngüsünü kısaltmaktan başka bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

VRAM darboğaz yapıyor olabilir. Isınmadığı takdirde sorun olmaz.

Gayet güzel değerler. Bu kartı kullandım aynı şekilde OC vardı yüksek grafikli oyunlarda işe yaramaz ama online oyunlarda 5-10 FPS fark ettiriyor. Kartın watt kullanımı düşük olduğu için sıcaklığı yükselmiyor. OC'un gördüğüm tek zararı GTA 5 ve bir kaç oyunda çökmeye sebep olması.

Valorant gibi bir oyunda Memory clock arttırarak 15 FPS artışı sağlayanı ilk kez görüyorum. Valorant işlemci tabanlı bir oyundur, "ekran kartının bellek frekansını" ekstra limit zorlayarak FPS artışını yanlış yerde aramanız donanımınızın yaşam döngüsünü kısaltmaktan başka bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

Dostum ben sana yapıp yapmiycagimi sormuyorum nasıl olduğunu soruyorum soruma cevap vermiycek isen konuma uğrama bir daha.
Gayet güzel değerler. Bu kartı kullandım aynı şekilde OC vardı yüksek grafikli oyunlarda işe yaramaz ama Online oyunlarda 5-10 FPS fark ettiriyor. Kartın Watt kullanımı düşük olduğu için sıcaklığı yükselmiyor. OC'un gördüğüm tek zararı GTA 5 ve birkaç oyunda çökmeye sebep olması.

Teşekkürler 650'e çekdikçe oyunlar direk kapanıyor du fakat 500'e aldiğimda şu an 4 saatlik oyunda hiçbir sıkıntı yaşamadım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı