GTX 750 Ti sistemi 5000 TL ile yükseltme

joystick66

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır kullandığım PC'yi geliştirmek istiyorum. Arma 3, Squad, DayZ gibi oyunlarda çok düşük FPS alıyorum.

Sistem özellikleri:
-Ekran kartı: NVIDIA GTX 750 Ti.
-İşlemci: Intel i5-3340
-Anakart: Gigabyte H61M-S2pv rev 2.2
-PSU: 600watt.
-RAM: 8 GB

Bütçem: Max 5000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
5000 TL'ye sistemi kökten yenilersin.
Anakart: A320/B450 çipsetli herhangi bir anakart.
İşlemci: R3 1200/R3 2200G (APU)
Ekran kartı: 1050 Ti (R3 2200G alacaksan GPU alma.)
RAM: 16 GB DDR4.
PSU olarak yine aynı seviyede bir PSU.
@Umut Nas'ın da dediği gibi o sistemi direkt satın, hem bütçenizi de arttırmış olursunuz.

Merhaba, uzun zamandır kullandığım PC'yi geliştirmek istiyorum. Arma 3, Squad, DayZ gibi oyunlarda çok düşük FPS alıyorum.

Sistem özellikleri:
-Ekran kartı: NVIDIA GTX 750 Ti.
-İşlemci: Intel i5-3340
-Anakart: Gigabyte H61M-S2pv rev 2.2
-PSU: 600watt.
-RAM: 8 GB

Bütçem: Max 5000TL.
Ekran kartın hariç hepsini sat ve 5000TL'nin üstüne ekle. Sonra daha iyi bir sistem toplarsın. Belki ucuzlarsa ekran kartını da satıp yükseltirsin.

Sadece işlemci ve anakartı değiştirsem bir fark yaratırmı performansta? bu yazdığım oyunları rahat oynamak istiyorum hiç donma olmadan iyi bir FPS de.

Sadece işlemci ve anakartı değiştirsem bir fark yaratır mı performansta? Bu yazdığım oyunları rahat oynamak istiyorum hiç donma olmadan iyi bir FPS'de.
Yaratır, ayrıca güncel bir anakart + işlemciye yükselttiğiniz için daha geleceğe dönük bir yatırım olur.

Kalmaz tabii ki sonradan yeni bir ekran kartı alırsınız o sistemi toplu olarak satın ekran kartı hariç kelepir bir ekran kartı takıp oradan gelen para ile de burada sistem toplama konusu açın beni etiketleyin elimizden geleni yaparız.

Yeni konular

Geri
Yukarı