GTX 750 Ti'ın hala yaşıyor olması

Aslında bu kartın tam satılcağı dönemdesiniz. 500-600 liraya temiz GTX 1050Ti bulunabiliyor. 400 liraya miningli Rx570'ler var piyasada. Eğer kartınız temizse 300 bandında satıp az bi masrafla yenileseniz daha bi zevkli olmaz mı? İlerleyen süreçte bu kartın piyasa değeri iyice düşecek Rx570'lerin piyasada bolluğu yavaş yavaş azalacak bundan dolayı bu kartlar tekradan değerlenecek bunlar değerlenince piyasası iyice düşmüş olan rakibi 1050Ti'ın 2 eli biraz daha artacak. Ucuza upgrade yapmak için güzel dönem anlatmak istediğim:)

Aslında iyi taktik gibi geldi. Küçük şehirdeysem pşyasadakileri topla. Sonra kendin yüksek fiyata sat :D.

Bütün ayarlar ultrada olsun diye bir düşüncen yoksa elbette devam edebilirsin. Ben 1050Ti ile edecektim ama sırf RDR2 için 1070 aldım.
RDR için ben de alırdım.

Aslında bu kartın tam satılcağı dönemdesiniz. 500-600 liraya temiz GTX 1050Ti bulunabiliyor. 400 liraya miningli Rx570'ler var piyasada. Eğer kartınız temizse 300 bandında satıp az bi masrafla yenileseniz daha bi zevkli olmaz mı? İlerleyen süreçte bu kartın piyasa değeri iyice düşecek Rx570'lerin piyasada bolluğu yavaş yavaş azalacak bundan dolayı bu kartlar tekradan değerlenecek bunlar değerlenince piyasası iyice düşmüş olan rakibi 1050Ti'ın 2 eli biraz daha artacak. Ucuza upgrade yapmak için güzel dönem anlatmak istediğim:)
Fikir için teşekkür ederim ama kartın fanlarından biri yok. Normalde performansı etkilemiyor ama satacağım kişi mutlaka sorun edecektir.

Güldürmeyin beni bende GTX 970 vardı 1080p de yetmemeye başladı değiştirdim nvdiada 1650 süper amdde 5500xt giriş seviyesi oldu

Hocam gülmeden önce şunu söylemek istiyorum.
Arkadaş herhangi bir oyun belirtmemiş.
Veya kullanım alanı.
Bardağın hangi tarafına bakmakla alakalı.
Kimisi ben düşük ayarlarda oynayayım yeter der.
Kimisi de oynuyosak en iyisinde der.

Bu yorum tutmamış allah allah, herhalde sevgililer günü diye herkes yiyişmede :D

🤣 İlk sistem toplama hayalim de 4130 ve 750 Tİ tabanlıydı. Şimdi konuyu görünce yeniden duygulandım. 2 kere kendi sistemimi topladım fakat 750 Tİ hayali ile çıktığım yolda bu karti kullanmak hiç nasip olmadi.
Ben 3 senedir kullanıyorum 750 ti gayet memnunum orta seviyede akıcı oluyor ama tavsiyem 8gb*8gb ram kullanmayı tavsiye ederim bâya fps farkı oluyor

Hocam biraz 750 ti dan ziyade ülkenin ekonomik durumu daha çok etkiliyor.
Ocak 2016'da Bilgisayar toplamak için açtığım konulara yardım eden arkadaşların yolladığı resimler. 🤤 Fiyatlara dikkat çekmek istedim. 🥴

Dosya Ekleri

• upload_2016-1-21_8-36-16.png
    upload_2016-1-21_8-36-16.png
    79,4 KB · Görüntüleme: 31
  • Adsız.png
    Adsız.png
    34,3 KB · Görüntüleme: 40
  • YETER.PNG
    YETER.PNG
    31,7 KB · Görüntüleme: 33
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı