GTX 750Tİ vs R7 370?

Fiyat performans sizce hangisi ?

• MSİ GTX 750 Ti

• MSİ R7 370 2G

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@"Furkan Emir" Herhalde ne dediğimi anlamadın ben o anakartı almasın demiyorum, arkadaş kendisi istemiyor. Bana kalsa ben işlemciyi İ3 4160 yapıp, ekran kartını R9 380 yaparım.
Anakart çok önemli bir faktör değil sonuçta rekor OC denemeleri yapılmayacak H81M-P33 yeterli gelecektir sonuçta.

i3 işlemci olabilir ama videoları izlediğimde oyunlarda fps düşmeleri donma sorunu olabiliyodu sıkıntı cıkarır mı ? sizce 4460 daha mantıklı değil mi ? cs go gta crysis3 bf4 gibi oyunları oynamak istiyorum. en üst düzeyde oynamak gibi bi isteğim yok önemli olan akıcı olması benim için.(low da oynamak istemşyorm tabi :) ) ağırlıklı olarak cs-go düsünüyorum .Birde 4160 içinden işlemci soğutucu cıkıyor mu ?

Sizin dediğinize göre Bir sistem topladım sizce nasıl ?

Dosya Ekleri

• asdsada.jpg
    asdsada.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 190
i3 işlemci olabilir ama videoları izlediğimde oyunlarda fps düşmeleri donma sorunu olabiliyodu sıkıntı cıkarır mı ? sizce 4460 daha mantıklı değil mi ? cs go gta crysis3 bf4 gibi oyunları oynamak istiyorum. en üst düzeyde oynamak gibi bi isteğim yok önemli olan akıcı olması benim için.(low da oynamak istemşyorm tabi :) ) ağırlıklı olarak cs-go düsünüyorum .Birde 4160 içinden işlemci soğutucu cıkıyor mu ?

Sizin dediğinize göre Bir sistem topladım sizce nasıl ?
Gayet güzel bir sistem olmuş satın alınabilir. Oyunlarda sıkıntı çıkmaz.

Gayet güzel bir sistem olmuş satın alınabilir. Oyunlarda sıkıntı çıkmaz.
1 aydır falan niyetlendim sistem toplmaya araştırıyodum kafam çok karışmıştı. Bu konuda güzel fikirler paylaşıldı :) i3 e karar verip ekran kartını artırmamız güzel bi secenekti :) haftaya topluyorum sistemi kurunca paylaşırım ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı