Çözüldü GTX 770 Sisteme Hackintosh Kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blazex

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar,
Hackingtosh kurulum hakkında hiç deneyimim olmadığı için biraz tedirginim.

Öncelikle Sistemim:
Z97X Gaming 5 GIGABYTE
i5 4690
Evga Gtx 770
Corsair vengence 2x4 1600mhz
Samsung 840 Evo SSD (Buraya kurulcak)
Seagate 1tb HDD ( Önemli dosyalar var silinmemesi lazım)

OS X El Capitan RAW 10.11.4 Güncel Kurulum İmajı

Buradaki rehberi takip ettim.

Desktop için raw image'ı indirdim. Win32 İmager ile gerekli işlemi yaptım.

Ama Transamac ile ilgili dmg dosyası paylaşılmamış nereden bulabilirim? Sistemim nasıl uyumluluk açısından? Benzer donanımla deneyiminiz varsa paylaşabilir misiniz? Elimde hiç mac cihaz yok oradan bir işlem yapamam.

Ama Transamac ile ilgili dmg dosyası paylaşılmamış nereden bulabilirim?
DMG imaj neden ihtiyaç duyuyorsun? Zaten RAW majını USB'ye yazdırdıysan başka bir şey lazım değil. Sistemin uyumlu.

Sistemim nasıl uyumluluk açısından?
EL Capitan kurabilirsin.
Benzer donanımla deneyiminiz varsa paylaşabilir misiniz?
Başarılı kurulumlar bölümünde araştırırsan benzer konuları bulabilirsin.

Elimde hiç mac cihaz yok oradan bir işlem yapamam.
Mac cihaza neden ihtiyacın var? Sana tavsiyem rehberleri incelemen. Hackintosh kurulumu hakkında bilgi sahibi olmalısın.

DMG imaj neden ihtiyaç duyuyorsun? Zaten RAW majını USB'ye yazdırdıysan başka bir şey lazım değil. Sistemin uyumlu.

EL Capitan kurabilirsin.

Başarılı kurulumlar bölümünde araştırırsan benzer konuları bulabilirsin.

Mac cihaza neden ihtiyacın var? Sana tavsiyem rehberleri incelemen. Hackintosh kurulumu hakkında bilgi sahibi olmalısın.

1) Rehberinizde Transmacli olan yöntem 2. aşama gibi gözüküyor.
2) 1 günümü hackingtosh üzerine ayırmıştım, insan hatası 1 kelime yüzünden Türkçe kurallarında uymamaktan 1 gün ban yemem hiç hoş değildi, bilsem veya uyarılsam hatayı düzeltirdim. Ama yine de cevaplarından dolayı teşekkür ederim.
3) Kurulum başarılı gerçekleşti hiç bir sorunla karşılaşmadım. Başarılı kurulum olarak paylaşmayı düşünüyordum ama siteyle ilişkimi kesmeye karar verdim.

1) Rehberinizde Transmacli olan yöntem 2. aşama gibi gözüküyor.
2.aşama olarak gözükmüyor.

2) 1 günümü hackingtosh üzerine ayırmıştım, insan hatası 1 kelime yüzünden Türkçe kurallarında uymamaktan 1 gün ban yemem hiç hoş değildi, bilsem veya uyarılsam hatayı düzeltirdim.
Kuralları bilmediğini iddia ediyorsun ama 103 mesajın var ve şu zamana kadar 4 kere ceza almışsın ki bunların iki tanesi Türkçe kurallarına uymamaktan. Dürüst davransak?
3) Kurulum başarılı gerçekleşti hiç bir sorunla karşılaşmadım. Başarılı kurulum olarak paylaşmayı düşünüyordum ama siteyle ilişkimi kesmeye karar verdim.
Rehberlerimiz ve tavsiyelerimiz ile başarılı kurulum gerçekleştirdiğine sevindim. Bizimle ilişkini kestiğin için teşekkür ederiz. Başarılar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı