GTX 850M laptop kaç yıl götürür?

Burak_2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6 yıllık ASUS ROG laptopum var 2. el aldım ve bu bilgisayar BENİ KAÇ YIL DAHA götürür hardiski dışında başka bir donanımı değişmedi.

SİSTEM:

GTX 850M 4 GB 128 Bit

i7 4710HQ 3.50 GHz Turbo

12 GB DDR3 1600 MHz RAM

2 TB Toshiba harddisk

Ne için kullandığınıza göre değişir. AAA büyük bütçeli yüksek grafikli yüksek sistem isteyen oyunları 1080p'de yüksek FPS ile oynayamayacağınızı bilin. Bende GTX950m'li laptop var ve yeni nesil oyunları 1080p'de 30fps üstü oynayamıyorum.

Sadece kaç yıl daha götüreceğini merak etmiştim bilgisayarımın
Ne için kullanacağınıza göre kaç yıl götüreceği değişir. Sadece internette gezinmek için kullanılacaksa bozulana kadar götürür. Sadece CS ve LoL gibi rekabetçi oyunlar için ise 5 yıl belki daha fazla götürür. Düşük ayarlarda yeni nesil oyunları oynamak için maksimum 2 yıl götürür. Yeni nesil oyunları 1080p ve üstünde orta ve üst ayarlarda şuanda da karşılayamaz. Ne için kullanacağınız bu yüzden önemli.

Duruma bağlı olarak 10 seneye kadar götürür.
Bu sene çıkan oyunlar ve seneye çıkacak oyunlar muhtemelen 720p 30fps oynatır.
10 sene götürür ancak sadece internette surf yaparsınız.

Ne için kullanacağınıza göre kaç yıl götüreceği değişir. Sadece internette gezinmek için kullanılacaksa bozulana kadar götürür. Sadece CS ve LoL gibi rekabetçi oyunlar için ise 5 yıl belki daha fazla götürür. Düşük ayarlarda yeni nesil oyunları oynamak için maksimum 2 yıl götürür. Yeni nesil oyunları 1080p ve üstünde orta ve üst ayarlarda şuanda da karşılayamaz. Ne için kullanacağınız bu yüzden
2015-2020 oyunlarını genel olarak oynatıyor düşük ayarlarda 50.60 fps civarı

Yeni konular

Geri
Yukarı