GTX 960 4G Performans Sorunu

ESY

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar League of Legends oynuyorum ve savaşlarda FPS 40'ye kadar düşüyor. Normalde 100 FPS altına düşmemesi gerekmez mi? Bilgisayarıma iki yıldır format atmıyorum, virüs vb yüzünden olabilir mi?
İlk işletim sistemini kurup LoL kurduğumda savaş dışı 250-300 FPS arası dolaşıyordu, savaşta da en az 100-130 arasına düşüyordu.
Şimdi ise normal -savaş dışı- 120 - 200 FPS arası dolaşıyor.
Sistem özelliklerim :
  • i5 4460 3.20 GHz
  • MSI Z97 GAMİNG 3
  • HYPERX 8GB 1600 MHz RAM
  • ASUS STRIX GTX 960 4GB
  • 600W +80PLUS PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sistemimde de LOL de bazen lobide mesaj yazamıyorum katılmama rağmen bazen şampiyonu seçip kitlememe rağmen şampiyonu seçmedim sayarak lobiden atıyor. En fazla olan ise milyonlar ölmesine rağmen can barları yok oluyor ama hala orada ateş ediyor gibi görünüyorlar ve karşıdaki biri bana saldırsa bile göremiyorum bu bir ses patlaması ile bitene kadar devam ediyor sürücülerim güncel oyunda dosya taraması yapıyorum fakat hala düzelmedi sorunun nedenini bulamadım. Böyle giderse silip baştan yükleyeceğim klasik taktiği yapacağım yani. Birtek bu oyunda oluyor bu diğer oyunlarda olsa veya çok kapsamlı bir oyun olsa anlarım belki de başka hiçbir oyunda yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı