GTX 960 GTA V Düşük FPS

Reqoda

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim:
  • Intel i5 4460 3.2 Ghz
  • Msi Geforce GTX 960 TwinFrozr
  • 8GB Gskill 1600mHz Cl9 RAM Tek Modül
  • Msi Z97 PC Mate Anakart
  • Psu 500w Xigmatek Tauro 80+ Bronze

İşlemci soğutucum Stock ancak 55-60 derecede geziyor.

Videodaki FPS ile kendi aldığım FPS'i karşılaştırdım ve sonuç olarak videodakinden daha düşük ayarlarda daha düşük FPS aldım. Örnek: Benchmark testinin son sahnesinde videoda 70-85 FPS arası iken bende 60 FPS'in altına düştü. Sizce ekran kartımda herhangi bir sıkıntı yoktur değil mi ya da PSU yetmemezliği gibi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim aldığım FPS.

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Advanced Graphics açmış olabilirsin ya da Vsync açık kalmış olabilir. Ayarları fotoğraf olarak at.

Aynı ayarlar ile mi test ettiniz?
Hayır ancak daha düşük ayarlarda daha düşük fps aldım.
Advanced Graphics açmış olabilirsin ya da Vsync açık kalmış olabilir. Ayarları fotoğraf olarak at.
Advanced Graphics kapalı, Vsync ekranda kırılma olduğu için açık kapattığımda 5-6 fps bazen artıyor ancak kasıyormuş gibi geliyor görüntü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı