GTX 960 SLI yapılmalı mı?

Emre Can Budak

Hectopat
Daha fazla  
Kartın performansından pek memnun değilim arkadaşlar. SLI yapmayı düşünüyorum. Açıkcası SLI hakkında da pek bilgim yok. Fikirlerinizi bekliyorum sizce yapmalı mıyım yaparsamda hangi kartı önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyunun SLI desteği olmadığından pek mantıklı bir düşünce değil. Tek GPU daima daha kullanışlıdır. Satıp daha iyi bir model satın almanız daha iyi olur.

Her oyunun SLI desteği olmadığından pek mantıklı bir düşünce değil.
2016'da hâla bunu mu söylüyorsun? Bu düşünceyi bırakın. SLI ve CrossFire artık oyunların %99'unu destekliyor. Yani bu SLI/CF yapmamak için bir sebep olamaz.

Güç kaynağın yeterli ve anakartının SLI desteği varsa yapabilirsin.

Bende satman gereken bi kart performandindan dolayi degil ama. Sat ustune ekle r9 390 al 1200 1300 e bence.

Arkadaşlar konuyla ilgilenemedim cevaplarınız için teşekkür ederim. Sistemimi size söyleyeyim hemen

•Asus z97-a anakart
•i7 4790k işlemci
•msi gtx 960 2g
•gskill 8GB 1600 mhz Ram
•corsair 750 watt güç kaynağı
•coolermaster 612 işlemci soğutucusu

Msi gtx 970 Alıcam arkadaşlar bu arada kur yüksek beklemek zorundayım. 960 idare yanına kardeş olarak takıcam sonuçlar inşallah iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı