GTX 970 Galax HOF vs MSI vs Asus Strix

ukulele

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir sistem topluyorum, sistemde almadığım 2 parça var, onlar da işlemci ve ekran kartı.
Alınan parçalar:
  • Asus VN247H 1 MS 1080p Monitör
  • Aerocool GT-A Black Edition Kasa
  • Aerocool KCAS 750W 80+ PSU
  • MSI B150 Gaming M3
  • Kingston Fury 2x8 16 GB CL 14 2133 MHz DDR4 RAM
  • WD Blue 1 TB 7200 RPM HDD
Alınacak parçalar:
  • Intel i5 6600 işlemci (İşlemciyle ilgili bir sorunum yok, bunu alacağım.)
  • Ekran kartı GTX 970 olacak ama Galax HOF mu Strix, MSI, Galax Exoc mu karar veremedim. Galax HOF fiyat farkına değer mi?
Ve alınan parçaları araştırmalarım sonucu kendim aldım, bir hata yoktur umarım. Değerlendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu markalar dışında bir marka önermek istiyorum. Evga öneririm. Nedeni çok sessiz ve fazla ısınmıyor.

Msi 2 yıl garanti verirken en basit olarak diğer markalar 3 yıl garanti veriyor ama hala msi tercih ediyor insanlar. Hayırlı olsun.

Nvidia'da kararlıysanız HOF alabilirsiniz. GPU'nun silikon kalitesi üst düzey, PCB'si daha kalın ve faz sayısı daha fazla yani OC için yatkın. Evga FTW ile aralarında hiçbir fark yok ikiside en kaliteli GPU'ları kullanıyor.

Nvidia'da kararlıysanız HOF alabilirsiniz. GPU'nun silikon kalitesi üst düzey, PCB'si daha kalın ve faz sayısı daha fazla yani OC için yatkın. Evga FTW ile aralarında hiçbir fark yok ikiside en kaliteli GPU'ları kullanıyor.
İkisinde de coil whine sorunu yaşamam değil mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı