GTX 970 Galax HOF vs MSI vs Asus Strix

Bir neden belirtirsen iyi olur.
Faz sayısı fazla O.C portansiyeli daha yüksek ve daha sağlam soğutma konsunda evga bi tık daha önde ama 1-2 dereceden birşey olmaz. Buda ek bilgi olarak kalsın tüm O.C rekorları asus anakartlar üzerinde asus ekran kartları ile yapılıyor.

Birde aldığım kasanın ekran kartı için uzunluğu 310mm. Hof bu kasanın içine sığar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sığar sığmasa bile HDD panellerinden birini sökerek alan yaratabilirsiniz.

Faz sayısı fazla O.C portansiyeli daha yüksek ve daha sağlam soğutma konsunda evga bi tık daha önde ama 1-2 dereceden birşey olmaz. Buda ek bilgi olarak kalsın tüm O.C rekorları asus anakartlar üzerinde asus ekran kartları ile yapılıyor.
Asus ile MSI arasında faz sayısı olarak MSI önde, Asus 6 faz MSI 6+2 faz. Bütün rekorlarda Asus'la kırılmıyor. Anakart üzerindeki çoğu rekor gördüğüm kadarıyla Asrock ile kırılıyor. Ekran kartında ise yine özel silikonlu modeller ile kırılıyor.

Zotac'ın 3 fanlı AMP Extreme Edition hakkında ne düşünüyorsunuz? Onunda çekirdek hızı diğer modellere göre yüksek alınabilir mi?

Merhaba arkadaşlar. Bir sistem topluyorum, sistemde almadığım 2 parça var, onlar da işlemci ve ekran kartı.
Alınan parçalar:
  • Asus VN247H 1 MS 1080p Monitör
  • Aerocool GT-A Black Edition Kasa
  • Aerocool KCAS 750W 80+ PSU
  • MSI B150 Gaming M3
  • Kingston Fury 2x8 16 GB CL 14 2133 MHz DDR4 RAM
  • WD Blue 1 TB 7200 RPM HDD
Alınacak parçalar:
  • Intel i5 6600 işlemci (İşlemciyle ilgili bir sorunum yok, bunu alacağım.)
  • Ekran kartı GTX 970 olacak ama Galax HOF mu Strix, MSI, Galax Exoc mu karar veremedim. Galax HOF fiyat farkına değer mi?
Ve alınan parçaları araştırmalarım sonucu kendim aldım, bir hata yoktur umarım. Değerlendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
GTX 960 MSI veya ASUS şu konuyu gözden geçirebilirsiniz. Hangi markayı seçerseniz seçin başınızı ağrıtmaz iyi günler.

Ben bu markalar dışında bir marka önermek istiyorum. Evga öneririm. Nedeni çok sessiz ve fazla ısınmıyor.
MSI ASUS gibi firmaların da ekran kartlarının soğutması oldukça başarılı ve kaliteli ürünler. Tabi EVGA'nın kalitesi de tartışılmaz bir gerçek.

Yanlış Bilgilendirme !
Msi 2 yıl garanti verirken en basit olarak diğer markalar 3 yıl garanti veriyor ama hala msi tercih ediyor insanlar. Hayırlı olsun
Anakartta herhangi bir bileşende sorun olursa Msi 1-1 anakartta değişim yapiyor, Gigabyte ürün tamir ediyor-1-1 değişim yapmıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı