GTX 970 ile Overclock

Tamam gençler kapayın konuyu çok fazla bilginiz varsa. Burda millete çok bilmişlik taslamayın sizin bildiğiniz kadar bizde biliyoruz merak etmeyin. G3258'i kötülemenizin amacı nedir halen anlayabilmiş değilim. Bana göre I5 4690 kötü bi işlemci. Sonuçta kendi fikirlerim. G3258, I5 4690'a bin basar sonuçta kendi fikrim. :cool: Ve evet Titan X ile G3258'i şiddetle öneriyorum.
Kötülediğmiz falan yok, gerçekler işinize gelmiyor sadece. Madem biliyorsunuz, o zaman buradan fanboyluk yaptığınızı mı çıkarmamız gerekiyor acaba? İki işlemci arasında gerçek performanslara göre objektif bir kıyaslama bile yapamıyorsanız, konuştuğunuz laf, boş laftır, bu kadar basit. Burası teknolojik bilgi paylaşım forumu, siyasi arena değil, teknik bir konuda "benim görüşüm" geçmez burada. İnsanları yanlış bilgilendirmeye hakkınız yok.
Bu arada 750Ti ile bile takılmalar görülebiliyor G3258 ile GTA 5 oynanırken. Bunu da görünce belki kabul edersiniz artık, 2 çekirdek dezavantajını:
GTX 750 Ti ve Pentium G3258 GTA 5 Performansı - Technopat

Son düzenleme:
Kötülediğmiz falan yok, gerçekler işinize gelmiyor sadece. Madem biliyorsunuz, o zaman buradan fanboyluk yaptığınızı mı çıkarmamız gerekiyor acaba? İki işlemci arasında gerçek performanslara göre objektif bir kıyaslama bile yapamıyorsanız, konuştuğunuz laf, boş laftır, bu kadar basit. Burası teknolojik bilgi paylaşım forumu, siyasi arena değil, teknik bir konuda "benim görüşüm" geçmez burada. İnsanları yanlış bilgilendirmeye hakkınız yok.
Bu arada 750Ti ile bile takılmalar görülebiliyor G3258 ile GTA 5 oynanırken. Bunu da görünce belki kabul edersiniz artık, 2 çekirdek dezavantajını:
GTX 750 Ti ve Pentium G3258 GTA 5 Performansı - Technopat
Burası sosyal bir platform olduğu için herkez kendi görüşünü bildirebilir. Burada konuştuğum lafada "boş laf" deme gibi bi hakkınız yok. Ayrıca ben burada fanboyluk yapmıyorum. Aynı markanın iki modeli arasında nasıl bir fanboyluk olsun ki? Elbette bende biliyorum I5 4690'ın daha güçlü olduğunu. Ancak bütçe düşük ise G3258 gayet güçlü bir işlemcidir ve şiddetle her türlü PC'ye tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı