Gtx 970 ile sistem toplanilir mi ?

Burak Baykara

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaslar bayadir sosyale girmiyordum ozlemisim :) Neyse GTX 980 ile bilgisayar toplamak istiyordum ancak baya yuksek geldi fiyati. GTX 970'de ise bazi sorunlar olsugunu duydum iste 4 GB hepsini kullanamamasi gibi.

Butcem 5 000 civari. SSD olmayacak yani sonra alicam ve islemciyi ise biraz fazla tutmak istiyorum. Youtube ve twitch kanali acmayi dusunuyorum hayirlisi ise. Anakart ve ekran kartini MSI olsun arkadaslar. Aklimda Gaming 5 anakart var. Neyse sozu size birakim en iyisi :) İyi gunler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Merhaba dostum sisteme monitör ve aksesuarlar dahil olup olmadığını belirtmediğiniz için bu sistemi tavsiye ediyorum;
• Intel Core i5 4690k kendi sınıfının en güçlü işlemcisidir, oyunlarda iyi performans verecektir.
• 5000 TL bütçe ile GTX 980 alınabilir o yüzden tavsiye ettim.
• SSD içinde bütçe kalıyordu onuda sisteme ekledim.
Kasa; Cooler Master Cm693 + Seidon 120V Sıvı Soğutmali Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar Stokta olmadığı için fotoğraf olarak ekleyemedim.

add.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı