GTX 970 ile mini ITX sistem

Batuhan Gökalp

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben Ankara'da oturmama rağmen her tatilde Antalya'ya gidip geliyorum. Bu yüzden hiç masaüstü bilgisayar toplamadım. Laptopa gereksiz yere 1 kere para verdim bir daha da vermek istemiyorum. Bu yüzden en azından taşıyabileceğim mini ITX sistem toplamak istiyorum. Tek isteğim içinde bir 970 bulunması. Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. Yaklaşık 2500-2700 tl arası bir bütçem var.

mr2Aq2.png

Bütçeyi 70TL kadar geçti. Kasa olarak COOLER MASTER ELİTE 130 'u alırsınız. Ram ve sıvı soğutma hariç ürünler Ankara Söğütözü mağazasında var. Ram ve sıvı soğutmada Ankara da farklı mağazalarda var. İleride paranız olunca aynı ramden bir tane daha ekleyebilirsiniz.

Şimdilik işlemci soğutucusuna gerek yok diye düşünüyorum. Yaza yakın alabilirsin.

13.jpg

mr2Aq2.png

Bütçeyi 70TL kadar geçti. Kasa olarak COOLER MASTER ELİTE 130 'u alırsınız. Ram ve sıvı soğutma hariç ürünler Ankara Söğütözü mağazasında var. Ram ve sıvı soğutmada Ankara da farklı mağazalarda var. İleride paranız olunca aynı ramden bir tane daha ekleyebilirsiniz.
O bütçe için sıvı soğutma gereksiz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı