GTX 970 mi, AMD RX 480 mi?

RX 480'in GTX 980'e yaklaşığı iddia ediliyor. Fiyat olarak da GTX 970'den daha uygun. Tabi ki RX 480 bir adım öne çıkıyor. Ama öyle düşüne düşüne en sonunda 1070 almaya karar verdim ben. Bi an önce alınmalı. Yoksa insan sınır tanımıyor, sürekli daha iyileri çıktığı için :)

Performans farkları fazla değil. Kimi oyunlarda rx 480, kimi oyunlarda gtx 970 önde. Fakat fiyat farkından dolayı ben rx 480 öneririm. GTX 970 için 1.300 TL çok yüksek. Ben alacak olsam rx 480 almazdım ama, imkanınız varsa 1060 alın.

Performans farkları fazla değil. Kimi oyunlarda rx 480, kimi oyunlarda gtx 970 önde. Fakat fiyat farkından dolayı ben rx 480 öneririm. GTX 970 için 1.300 TL çok yüksek. Ben alacak olsam rx 480 almazdım ama, imkanınız varsa 1060 alın.
Hocam yoruma çok güldüm. :) Bu aynı BMW'de iyi Mercedes' te. Sanki Mercedes daha iyi ama benim tavsiyem Range Rover olacak gibi bir şeye benzedi. :LOL:

Hocam yoruma çok güldüm. :) Bu aynı BMW'de iyi Mercedes' te. Sanki Mercedes daha iyi ama benim tavsiyem Range Rover olacak gibi bir şeye benzedi. :LOL:
:D:D Evet öyle oldu biraz, tam anlatamadım. İmkanı varsa 1060 alması en iyisi olur bence. Bir ara 970' in fiyatı düşmüştü sonra tekrar çıktı, şuan 1300 tl o para verilmez bence. Piyasada 1060 olmasa hadi neyse de 1060' ta hazır çıkmışken 1060 almak en iyisi olur bu durumda.:D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı