GTX 970 Sistem Oyun Testleri

Merhaba sosyal!

(Bu bölüm meraklısına yazılmıştır, oyun testleri hemen alttadır.)

Sistemimin konusu:
[Alındı] Intel i7 6700K ve GTX 970 Sistem

Öncelikle diyeceksiniz ki, geçerliliğini yitirmiş bir kart için neden oyun testi yayınlıyorsun?

Şöyle açıklayayım;

Sistemi Mayıs başında aldım. Haziran'da sistemimin konusunu açtım. Fakat işlerimden, sonra darbeden ve en son beni en çok üzen olay, ekran kartının kendini bırakması bu testlerin gelmesini engelledi. Ben de umudumu kesip RX 460'lı bir sistem topladım.

Tabi gelgelelim Eylül başına. Çok sevgili Vatan Bilgisayar (!), Temmuz sonu verdiğim kartı, bana illallah ettire ettire değiştirdi.

Benim de içimde bir heves kaldı, oyun testlerini yayınlayayım dedim. :D

Oyun Testleri

Crysis 2;
(3 testi yakında gelecek, işlemesinde bir sıkıntı oldu.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Overwatch;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Euro Truck Simulator 2;

Just Cause 2;

Umarım beğenmişsinizdir.

(GTA 5, Dishonored 2, Rocket League, Crysis 3, CS:GO testlerini de ekleyeceğim.)

Son düzenleme:
Her şey ingilizce ve nick de ingilizce olunca bir an yabancı sandım. :) Testler gayet iyi tabi daha güncel oyunlarla da bekliyoruz hocam. :)
Alışkanlık İngilizce olması.

Aslında bir izlenme ve takipçi kasma politikası da diyebiliriz. :D

Her şey ingilizce ve nick de ingilizce olunca bir an yabancı sandım. :) Testler gayet iyi tabi daha güncel oyunlarla da bekliyoruz hocam. :)
Elimde olduğu kadar güncel testler koyacağım.

Yanlı Crysis 2 bile bayağı yoruyor. 5 senelik oyun... :eek:

Crysis'te öyle bir müzik var mıydı? Yanlış hatırlıyor olabilirim Allah affetsin :D

Değerleri biraz büyütseydiniz iyiydi, mobilden tam seçemedim.
Güle güle kullanın sisteminizi :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı