GTX 970 Sistemde GTA 5 Kasma Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim, forumda yeniyim. Benim sistem özelliklerim;
MSI Nvidia GTX970 4GB 256 bit ekran kartı.
i7 4790 İşlemci
Kingston Fury Red 8gb Ram
Win 8.

Benim sorunum bu özelliklerde bir bilgisayarın nvidia experience'nin verdiği Optimum ayarlarda kasması. Birçok daha düşük sistemli bilgisayar very high-high karması ayarlarda kasmadan oynatırken benim sistemim daha iyi olduğu halde arada bir kasması dikkatimi çekti ve moralimi bozdu. Tamam onuda geçtim optimum ayarların performans kısmına da biraz çeksem yine ara ara takılmalar oluyor yardımlarınızı bekliyorum...

Oyunun korsansa bu tip sorunlar yaşanıyor. Oyunun update'lerini yükleyip ve o sürüme uyumlu oyunun dosya konumuna atılan o "malum şey"i değiştirirsen sorunun çözülebilir. Forumda korsana destek yok, daha fazla bilgi veremem.

Eğer korsan değilse, oyun ve driver'lar güncelse kasması için bir sebep bulamıyorum.

Oyun korsan değil ve gta 5 güncel olmadan zaten açılmıyor. Bir sebep yok çok haklısınız zaten bende bu yüzden buraya açtım konuyu normalde bilgiliyim bilgisayar konusunda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı