GTX 970 ve FX-8150 sistem nasıldır?

Hocam.

20 GB olmasının sebebi bu PC'yi çok uzun bir süre kullanmayı düşündüğümüz için.

Maddi durumumuz iyi değil dedik ucuza en iyisini alalım dedik şuna bak. :( cevabın için teşekkürler.

Arkadaşlar şu an çok kötü oldum peki PC iş görür mü :(

Peki PC iş görür mü? :( yani çoğu oyunu Ultra'da oynuyorum.

Ana kartım galiba DDR3'tü yeni bir işlemci takamayacağımı düşünüyorum? Sizce öyle olur mu?

O sistemde 20 GB RAM olmasinin size uzun omurlu olmasinda hiç ama hiç faydasi olmayacaktir haberiniz olsun. 8 GB bile rahat gider o PC'ye.
Size tavsiyem ya ekran karti disindaki bileseneleri satip sistem sistem yukseltin ya da ekran kartini ve fazlalik RAM'leri satip bu sistem seviyasinde bir ekran karti alin. Hiç olmazsa zarardan kar etmis olursunuz.

Son düzenleme:
Hocam.

O sistemde 20 GB RAM olmasinin size uzun omurlu olmasinda hiç ama hiç faydasi olmayacaktir haberiniz olsun. 8 GB bile rahat gider o PC'ye.
Size tavsiyem ya ekran karti disindaki bileseneleri satip sistem sistem yukseltin ya da ekran kartini ve fazlalik RAM'leri satip bu sistem seviyasinde bir ekran karti alin. Hiç olmazsa zarardan kar etmis olursunuz.
Ben hiç anlamam birisi bana sesli destek vermeli. :(

Oynadığın halden memnunsan sıkıntı yok, sadece yeni AAA oyunlarda işlemci yüksek darboğaz yapacak artık.
Of ya :(

Moralim çok bozuldu arkadaşlar işlemciyi değiştirsem sadece ? :(

Olur derseniz hangi işlemciyi almalıyım ? Her şey ddr3 tü galiba ona uygun bir şey tavsiye eder misiniz ?
Oynadığın halden memnunsan sıkıntı yok, sadece yeni AAA oyunlarda işlemci yüksek darboğaz yapacak artık.
RDR2'yi çok rahat oynadım

Yeni konular

Geri
Yukarı