GTX 980 Tİ Marka Seçimi

Sıvı soğutmalı kart alacaksanız, şu an ki en iyi GTX 980 Tİ MSI' da. Onun sebebi ise Hybrid ile aynı çekirdek hızında daha sessiz olması. Ama Evga daha kalitelidir buna hiçbir şüphe yok. Benim önerime gelecek olursak sıvı soğutmalı ekran kartı önermiyorum. Hem kasada şık durmuyor ( Bunu MSI Sea Hawk alacağınızı farz ederek söylüyorum, Evga yine idare eder. ) hem de o kadar fiyat gereksiz. Yurt dışından alınca da garanti sıkıntısı oluyor. Garantisi olsa da, bir sorun anında çok bekliyorsunuz. Ben şu an için EVGA Classified modelleri dışında ( Çok pahalı olduğu için önermiyorum. ) en iyi MHZ/Soğutma oranı Galax markasındadır derim. Gerek malzeme kalitesi, gerek ülkemizdeki garanti süreci, gerek kart tasarımı hepsi muhteşem. O.C. edilmese bile oldukça fazla performans veriyor. Bunlar göz önünde iken, hala para bayıp sıvı soğutma alacağım derseniz de sizin tercihiniz. Üstelik söz konusu oyun iken sıvı soğutmalı bir GPU' ya gerek yok bana göre.
Galax Nvidia GeForce GTX 980 Ti HOF 6GB 384Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Ayrıca şu EVGA vs MSI konusunda bir şey demek istiyorum. MSI daha sessiz çalışıyor ama EVGA' nın MHZ aralığı daha fazla. Bir müddet sonra sıcaklık artıyor ama ses artmıyor. Sonunda ise MSI ile aynı ses seviyesinde bir tık daha iyi performans veriyor. Tabi buna değer mi? Hayır. Sadece bir GPU' ya bol bol para yatırırım derseniz bu iki modelden hoşunuza giden herhangi birini alabilirsiniz. Bunların yerine hiç kasmadan normal MSI alsanız bile daha karlı çıkarsınız. Tabi iş hava soğutmaya elince EVGA ve GALAX açık ara daha iyi. Ayrıca yazmayı unutmuşum. Model çeşitliliği açısından Gigabyte tercih edebilirsiniz. Tabi bu da sizin tercihiniz.

Tabi ki EVGA Classified. ASUS ve MSI bilinenin aksine orta segment markalardır. EVGA ve GALAX (KFA2 ve Galaxy' nin birleşimidir kendisi.) şua n ki en kaliteli kartları üretir. Onları Gigabyte takip eder ve sonradan MSI ve ASUS gelir. Ve zayıf kalanlar ise birkaç modelleri hariç başarısız olan firmlardır.

Üstelik en fazla çekirdek hızı da EVGA' nın üst modelleri ile birlikte gelir. GALAX ise fiyatına oranla çok iyi performans verir. GALAX HOF modeli önerimdir.

Zannedersem Evga'nın Türkiye satışı yok.

Çok doğru söylüyorsunuz dün recep Baltaş ve Ali Güngör ün Hbm DRAM HAKKINDAKI VİDEOYU İZLEDİKTEN SONRA ALMA FİKRİMDE kırılmalar oldu resmen
UYARILARINIZ için teşekkür ederim.

hocam uzun uzun yazınız için bilgilerinizi düşüncelerinizi aktardığınız için öncelikle teşekkür ederim.
Hava soğutmalı olarak aklımda 1. Sırada GALAX 980 ti Hof modeli var

Vatan'a baktım classifield modeli yok .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…