GTX 980 Ti Sistem El capitan boot sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

astralbardo

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

Windows tabanlı masaüstüne el capitan kurdum fakat boot ederken bu hatayı alıyorum. Sistemimde windows 10 ayrı bir SSD kurulu, ayrı SSD'ye el capitan kurdum, daha sonra multibeast yüklemesini yaptım fakat daha sonra boot ederken bu hata gelmeye başladı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistemim i7 6770k - MSI m9 ack - 980ti.

WhatsApp Image 2016-09-01 at 14.37.44.jpeg
WhatsApp Image 2016-09-01 at 14.37.29.jpeg

Boot argumanı olarak -v komutunu kullanarak takılan yerin ekran görüntüsünü paylaş.

Merhaba, aldığım hata mesajları ekte yer almaktadır.
Sistem:
  • Intel i7 6700K
  • MSI M9 ACK
  • Nvidia GTX 980 Ti
  • GSkill 3200 MHz 2x8 GB
  • Corsair H100i V2
500 GB SSD'de Windows kurulu, diger 240 GB SSD'de El Capitan.
IMG_1413.JPG IMG_1414.JPG IMG_1415.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi USB ile açabiliyormusun peki? Multibeast sistemine uygun ayarları seçtiğinden emin ol. Makineye bağlı diğer HDD'leri söküp denedin mi?

Bazen açılıyor bazen açılmıyor, Windows kurulu SSD'yi çıkarak denedim gene olmadı. 4-5 saat sonra kendiliğinden boot etti, ekran kartının driverını yükledim. Şimdi boot ederken girilemez hatası geliyor.

Ses çalışıyor, ethernet çalışıyor, USB de masaüstünde iken kullanabildim.

El Capitanı formatlayıp tekrar kurulum yaptım, Multibeast'i tekrar kurdum otomatik boot etti. Daha sonra ekran kartının driverini yükledim ve restart ettim, sonrasında bu ekranlar geldi.
Untitled_1.jpg

Untitled_2.png

Multibeast ile hangi ayarları seçiyorsun ? Ve sistem kimliği olarak ne kullanıyorsun?

Şu an hatırlamıyorum fakat USB ethernet ses çalışmakta, RAM'leri eksik görüyor ve 3200 MHz olarak görmüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı