GTX 980 Ti Sistem El capitan boot sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 günlük yine ceza aldığım için yazamadım.
Çizgili ekran geldi birçok varyasyonu denedim olmadı çok üzgünüm 1 haftadır gece gündüz uğraşıyorum ne yazık ki hala aynı yerdeyim yardımınız için de çok teşekkür ederim.
Bu kadar uğraşmamın nedeni geçen ay evime hırsız girdi ve ne var ne yok hepsini götürdü bunların için daha 2 aylık macbook pro mu da o yüzden içindeki prologic protools gibi uygularımın hepsi gitti.Sanırım windows tabanlı bilgisayarıma kuramayacağım yapamadım yada gerçekten olmuyor.

Config dostanı paylaş bir kontrol edeyim. Kurduğun Web Driver OS X sürümü ile uyumlu olduğundan emin ol. Monitör bağlantı portu olarak ne kullanıyorsun? VGA kullanıyorsan OS X bunu desteklemiyor. HDMI / DVI / DP portlarını kullan.

mail adresinizi alabilirmiyim,teşekkürler

bu arada birçok kurulum başarız olduğu için ssd yi formatladım.

monitör bağlamtısı DP bağlantısı kullanıyorum

Dropbox vs yükleyerek buradan linki paylaşabilirsin.

Hatalı paylaşmışsın. Config mutlaka .plist dosya uzantılı olmalı.

Sizin sayfanizdaki raw dosyasini son surumu yeniden usb ye yazdirdim bu sefer boot bile etmedi usb uzerinden

Usb deki boot ekrani ile daha once formatladigim ssd deki boot ekrani farkli ssd ye format atmama ragmen neden daha onceki boot ekrani gozukuyor?

BIOS ayarlarını kontrol et.
,BIOS Ayarları:
İlk olarak BIOS ayarlarını varsayılan ayarlara çekin.
Eğer BIOS' unuzda VT-d setting varsa= Disable
Eğer BIOS' unuzda CFG-Lock varsa= Disable
Eğer BIOS' unuzda SecureBoot varsa= Disable ( Other OS )
XHCI Handoff= Enable
Eğer BIOS' unuzda Serial Port varsa= Disable
USB 2.0 portunu kullan.
İmaj hatalı yazılmış olabilir. Farklı bir USB flash disk kullan.

Dediğiniz tüm ön ayarları yaptım gene olmadı.Tüm yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.Ben vazgeçtim 15 gün uğraştım fakat başarılı olamadım.Herkese teşekkür ederim özellikle de montezuma ya çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı