GTX 980 Ti ve 6700K Sisteme Kasa Önerisi

Haxdatcam

Hectopat
Daha fazla  
Önceden bir konu daha açmıştım salı günü fakat bu konu sistemime kasa almak için.

Arkadaşlar ben burada 1 tane kasa seçtim ama güzel mi bilmiyorum sizin tavsiye ettiğiniz kasalar nelerdir?

Aşağıda Zalman Z11 Neo kasasındaki üst panelde bulunan ekran gibi bir yer var o nedir, ne işe yarar?
Eğer sisteme öneriniz var ise yazabilirsiniz.
123456.png

Zalman Z11 Neo kasasındaki bu üst paneldeki ekran gibi bir yer var o ne işe yarıyor?
upload_2015-8-13_8-59-36.png

Sistem dört dörtlük olmuş. Kasanın incelemesi forumda mevcut biraz araştırırsan bulursun. Şimdiden hayırlı olsun.

Önceden bir konu daha açmıştım salı günü fakat bu konu sistemime kasa almak için.

Arkadaşlar ben burada 1 tane kasa seçtim ama güzel mi bilmiyorum sizin tavsiye ettiğiniz kasalar nelerdir?

Aşağıda Zalman Z11 Neo kasasındaki üst panelde bulunan ekran gibi bir yer var o nedir, ne işe yarar?
Eğer sisteme öneriniz var ise yazabilirsiniz.
Eki Görüntüle 96550

Zalman Z11 Neo kasasındaki bu üst paneldeki ekran gibi bir yer var o ne işe yarıyor?
Eki Görüntüle 96551
O sistemde ssd olmazsa ayıp olur :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı