GTX Titan Black vs GTX 980 Referans

Umarım kart sorunlu olmaz. Amazan'dan yapılan alışverişlerde garanti olmuyor diye biliyorum. Siz bence Türkiye içi araştırın.

Titan daha üstün bir ekran kartı ama 2. el olunca sorun yaşarsan başın ağrıyabilir. Sonuçta az parada değil. Bence gtx 980 almalısın. Bu arada vergisi ne kadar oluyor ve gümrükte sıkıntı çıkma ihtimali var mı ?

Peki arkadaşlar referans mı özel soğutma mı almalıyım? Referans istiyorum fakat sıcaklık değerleri nasıl olur? Videosunu ben aradığım zaman bulamadım bulabilirseniz çok iyi olur.

Referans tavsiye etmem. Sorun yaşayacağından değil ama özel soğutmaya göre fazla performans vermez ve sıcaklık haliyle biraz yüksek olur. :)

Titan daha üstün bir ekran kartı ama 2. el olunca sorun yaşarsan başın ağrıyabilir. Sonuçta az parada değil. Bence gtx 980 almalısın. Bu arada vergisi ne kadar oluyor ve gümrükte sıkıntı çıkma ihtimali var mı ?

75 euroyu geçen ürünlerde gümrük vergisi uygulanır ürün fiyatının üzerinden %20 si vergiye ödenir.

Peki arkadaşlar referans mı özel soğutma mı almalıyım? Referans istiyorum fakat sıcaklık değerleri nasıl olur? Videosunu ben aradığım zaman bulamadım bulabilirseniz çok iyi olur.

Referans tasarımlar ciddi anlamda estetik açıdan güzeler, benimde oldukça ilgimi çeker. Fakat sıcaklık değerleri boşverilcek gibi olmuyor çoğu zaman. ileriye dönük bir sistemde sorunlar oluşturabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı