GTX1050 sistem oyun performansı nasıldır?

FIFA 22 oynar zaten. 23 sorunlu. 900P Low'da çok zevk verir mi bilemedim. Arkadaşın bütçesi fena değil.

Çamur gibi olmuyor oynanıyor. İdareten kullanılacakmış zaten sorun olmaz. Ancak 13100F yerine 600TL az vererek 12100F alsa daha iyi olur o farkı 2. el RX570 alır.

FIFA 22 oynar zaten. 23 sorunlu. 900p Low'da çok zevk verir mi bilemedim. Arkadaşın bütçesi fena değil.

FIFA 22 de 500 saatim şu anki sistemi yazdım hocam ve darboğaz var bu sistemle bile RDR2 de 30 FPS alıyorum açıkçası zevkte alıyorum düşük önemli değil benim için fakat bazı arkadaşlar işte çop 30-40 FPS alırsın diyorda ben bu sistemle bile o kadar alıyorum mantıklı gelmedi.

5000-7500 fakat bu paranın içinde dış kasa+PSU da var onları yazmadım sistem yerine kaç FPS verir onları yazarsanız daha çok sevinirim hocam birkaç değişiklik yapacağım merak ettiğim için soruyorum sadece.
Güzel bir bütçeniz var hocam. O bütçeyle sisteminizi rezil etmek istemezsiniz. Konu açın öneren çıkacaktır. Ben şu anda piyasa hakkında pek bilgiye sahip değilim ondan dolayı pek yardımcı olamam.

5000-7500 fakat bu paranın içinde dış kasa+PSU da var onları yazmadım sistem yerine kaç FPS verir onları yazarsanız daha çok sevinirim hocam birkaç değişiklik yapacağım merak ettiğim için soruyorum sadece.
AMD yazılımını sevmesem de 6600 modeli 2.elde uygun fiyatlara satılıyor ona bakabilirsiniz. çoğu oyunu 1080p ultra'da oynatır.

AMD yazılımını sevmesem de 6600 modeli 2.elde uygun fiyatlara satılıyor ona bakabilirsiniz. Çoğu oyunu 1080p Ultra'da oynatır.

Hocam aklımda bir fikir olsun diye soruyorum yazmış olduğum sistem RDR2 de kaç FPS oynatır fikir var mıdır YouTube'da yok çünkü yakın olarak i3 12100F var onda 65 FPS diyor.

Hocam aklımda bir fikir olsun diye soruyorum yazmış olduğum sistem RDR2 de kaç FPS oynatır fikir var mıdır YouTube'da yok çünkü yakın olarak i3 12100F var onda 65 FPS diyor.
Rdr 2 ekran kartı ağırlıklı bir oyun. İşlemci pek etkilemez. Fakat beselemesi gerekir. Sizin işlemci de destekleyeceğine göre. Yaklaşık olarak aynı değerleri alabilirsiniz.

Ekran kartı zayıf olduğu için işlemci çok etkilemez. Örnek video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı