GTX1050 Ti yerine GT1030 sattılar

Şu "soğuk su için, çay için, oralet için" diyen arkadaşlar, aynı durum başınıza gelse nasıl hissedersiniz onu bir düşünün bence. Komik olduğunuzu sanıyorsunuz ama emin olun sıktı artık.

Durumun farkında değilsiniz sanırım?
İkinci el ise satış gerçekleştikten sonra alıcının yapabileceği bir şey yok.

Alıcının yapabileceği hiçbir şeyin olmadığını söylemeye çalışıyorum ama size göre "komik olduğumu düşündüğüm için" bu yorumu yapıyorum🤣🤣.

Arkadaşlar niye adama soğuk su ve çay tavsiyesi yapıyorsunuz? Hayatın ne yaşatacağı belli değil belki bende belki sizde de olabilir bu sorun.

Benim başıma gelirse (hiç zannetmiyorum) ben de soğuk su içeceğim.
Ayrıca araştırmadan, test etmeden ikinci el ürün alınırsa böyle olur, normal.

Benim başıma gelirse (hiç zannetmiyorum) ben de soğuk su içeceğim.
Ayrıca araştırmadan, test etmeden ikinci el ürün alınırsa böyle olur, normal.
Adamın telefon numarası ver ve whatsapp konuşmaları var . Polise falan başvursam bi sonuç çıkar mı ? Paramı geri alamasam bile karşıya ceza ödetebilir miyim ?

Bu arada GT 1030 Phoenix'in PCB'si mavi iken, GTX 1050Ti'da siyah.

Alırken keşke internette ki fotoğraflara bakıp karşılaştırsaymışsınız.

0 mı aldınız 2. el mi? 0 aldıysanız iade edin. 2. el aldıysanız hata sizde denemeden aldığınız için. Özetle 0 ise şansın var, 2.el ise yok.
2. el aldım letgodan. Sabah saat 5 gibi adamla buluştuk ürünü aldık. Eve geldim baktım dxdiagta 1030 yazıyor adama falan yazdım ama heryerden engellemiş.
Para cezası falan uygulatabilir miyim ?
Elimde fatura falan yok sadece kart ve wp konuşmaları var.
Kardeşim sıfır mı aldın? mağazadan mı? ikinci el mi ne? söyle ona göre konuşalım, Allah'ım yarabbim yarım yamalak anlatıp cevap bekliyorsunuz.
2. el aldım reis. Letgodan aldım.

Geri
Yukarı