GTX1650 Super EX alınır mı?

Merhaba halihazırda Ryzen 3 2200G 16 GB RAM destekli bir sistemim var.
Maalesef RX570 ekran kartım chipset yandığı için oyunları açacak şu anki durumda en uygun karta ihtiyacım var.
Fiyatı çok uygun fakat hiçbir araştırması ve ürünü alan olmamış güvenilir midir?

Alınır ve gayet güvenilirdir.

Bu olunca pek mümkün değil. 1080p'de besleyemeyeceğini garanti ettiğim oyunlardan bazıları:

AC Origins/Odyssey - Alexandria/Great Athens
BF1/V/2042 Online 64 kişi+
Cyberpunk 2077 - Night City
Detroit Become Human
Shadow of The Tomb Raider - Kuwaq Yaku
Rise Of The Tomb Raider - Soviet Installation Base
Far Cry 5
Division 2 - Open World

diye gidiyor, şu an için aklıma gelen ağır darboğaz yiyeceğin oyunlar ve senaryoları başlıca bunlar.

Bu olunca pek mümkün değil. 1080p'de besleyemeyeceğini garanti ettiğim oyunlardan bazıları:

AC Origins/Odyssey - Alexandria/Great Athens
BF1/V/2042 Online 64 kişi+
Cyberpunk 2077 - Night City
Detroit Become Human
Shadow of The Tomb Raider - Kuwaq Yaku
Rise Of The Tomb Raider - Soviet Installation Base
Far Cry 5
Division 2 - Open World

diye gidiyor, şu an için aklıma gelen ağır darboğaz yiyeceğin oyunlar ve senaryoları başlıca bunlar.
bu oyunların hepsini rx570 kartımla ultra - orta ayarlarda çok güzel bir şekilde oynadım.
GTX1650 yle de hayli hayli oynarım diye düşünüyorum.
Ayrıca tecrübeli bireylerden edindiğim fikre göre GTX1650 Super bile darboğaz yapmaz diyorlar

Bu oyunların hepsini oynadıysan bile her daim 60FPS+ akıcılığında özellikle %99 GPU kullanımıyla beraber oynamış olman imkansız, darboğazlı oynamış olmalısın bu oyunları sen fark etmemişsindir. Bir gün açıp da atıyorum Assassin's Creed Origins'te NPC'lerin yoğun olduğu pazarın içinden geçerken Afterburner'dan GPU kullanımına baktın mı? Full Ultra'da 30 FPS yine alırsın ancak 60 FPS+ seviyesinde bu tip triple A oyunlarda deli darboğaz yapar o yüzden söylüyorum. Bunlar istisna örnekler aslında diğer birçok oyunda sorunsuz çalışabilir zaten 👍🏻
Ayrıca tecrübeli bireylerden edindiğim fikre göre
O tecrübeli kişiler kimse detaylı bilgiyi sana aktaramamış sanırsam..

Bu oyunların hepsini oynadıysan bile her daim 60FPS+ akıcılığında özellikle %99 GPU kullanımıyla beraber oynamış olman imkansız, darboğazlı oynamış olmalısın bu oyunları sen fark etmemişsindir. Bir gün açıp da atıyorum Assassin's Creed Origins'te NPC'lerin yoğun olduğu pazarın içinden geçerken Afterburner'dan GPU kullanımına baktın mı? Full Ultra'da 30 FPS yine alırsın ancak 60 FPS+ seviyesinde bu tip triple A oyunlarda deli darboğaz yapar o yüzden söylüyorum. Bunlar istisna örnekler aslında diğer birçok oyunda sorunsuz çalışabilir zaten 👍🏻

O tecrübeli kişiler kimse detaylı bilgiyi sana aktaramamış sanırsam..
yok darboğaz yaşadım zaten yani sürekli 60 fps ayarında oynayamadım ama bu beni rahatsız etmedi.
Önemli olan darboğaz olsa bile oyunun gidişatını rahatsız etmemesi GTX1650 yle bu oyunlarda rahatsız edici olacak kadar bir durum yaşar mıyım diyorsunuz yani.

@Hakan419301 , anladım o vakit. Yukarıdaki açıklama ve örneklemeleri bilgin olsun diye verdim, çünkü bazı kullanıcılar var bahsettiğim tip senaryolarda bir gram bile darboğaz yemek istemiyor çünkü, daha sonradan pişman olmayasın diye söyledim açıkçası ama 35-40 FPS+ yine benim için sorun olmaz dersen ki çoğu zaman 60Hz'e gözü alışanlar için çok da rahatsız edici olmuyor zaten - bütçen yetiyorsa 1650 Super'e de bakabilirsin elbette..

Yeni konular

Geri
Yukarı