Çözüldü GTX1660 Super Valorant TPM 2.0 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

adalwsp

Attopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum. Anakartim ASUS ez modelinden 2014 çıkışlı anakart. Ekran kartım GTX1660 Super. İki gün öncesine kadar bu hatayı almiyordum. BIOS'tan Secure Boot keylerini sifirlamayı denedim olmadı. Tpm.msc yazıp girdiğimde uyumlu TPM bulunamiyor diyor. Hiçbir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Kral hatırlamıyorum şu an hastanedeyim belki bilirsin ASUS EZ Mode 2014.

"Restore Secure Boot to factory settings" aktif etmeyi deneyin BIOS kısmında olması gerek.

"Restore Secure Boot to factory settings" aktif etmeyi deneyin BIOS kısmında olması gerek.

Öyle bir seçenek yok BIOS'ta.

Arkadaşlar sorunu hesap değiştirerek çözdüm eğer fazla kurcalarsanız 3.parti yazılımdan ban yiyorsunuz hesabınızı değiştirin.
Tpm 2.0 çipi almalısınız anakartınız biraz eski olduğu için olabilir ama normalde Windows 11 de bu hatayı verir.

Kral hatırlamıyorum şu an hastanedeyim belki bilirsin ASUS EZ Mode 2014.

Öyle bir seçenek yok BIOS'ta.

Arkadaşlar sorunu hesap değiştirerek çözdüm eğer fazla kurcalarsanız 3.parti yazılımdan ban yiyorsunuz hesabınızı değiştirin.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı