GTX970 Tabanlı 3500 TL'lik Sistem vs PS4+FHD TV

Hangisi ?

• Toplama PC

Oy: 28 90,3%
  • PS4+FHD TV

Oy: 3 9,7%

• Oy verenlerin toplamı
    31

Rome

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şimdi sizlere bir sorum olacak ;
Sizce PS4+FHD TV mi alayım ,
Yoksa 3.500 TL'ye Mouse'si Klavyesi Monitörü içinde olan bir masaüstü mü ?

PS4 Alırsam Bundle alacağım ve en az 5 oyun olacak, Game Capture' de almayı düşünüyorum ve o videoları editlemek için de Küçük bir bilgisayar.
Bilgisayar için düşündüğüm 1000 TL maksimum, Elgato Game Capture veya Roxio Game Capture, FIFA 15-GTA V(Bundle)-NBA 2K15-WWE 2K15-Watch Dogs
=Yaklaşık 4000 TL'ye çıkabiliyor.

Ancak PC alırsam Bu fiyatı 3800'e çıkarabilirim ve geri kalan 200 TL ile de Steam'dan oyun almayı planlıyorum. Bu 3.800 TL içinde Monitör, Klavye, Mouse gibi şeyler de dahil olacak.

PS4'de tek sorunum FPS gibi oyunlarda bana göre mouse kadar etkili değil. Bir de video düzenleme işini yapamıyorum.Ha unutmadan bir de oyun fiyatlar
Sosyal Medya'da bir grup üzerinden sormuştum arkadaş FPS oyunu alma demişti fakat 4.000 TL veripte FPS oyunu almamak saçma olur.

PC'de ki sorunum ise Optimizasyon ve Optimizasyon yüzünden oyunların kasması.
Neyse yorumlarınız bekliyorum. Sistem tavsiyelerinizi de :)

@Recep Baltaş; @Ali Güngör; @Silinen üye; @Oğulcan Erişti;

@Silinen üye;
Bilgisayar limitini 4.000 TL'ye çıkardım, haftaya almaya karar verdim. Bu hafta içerisinde elime geçen para ile oyun almayı planlayıp haftaya da sistemi alacağım bir aksilik olmaz ise. Sistem de ne gibi iyileştirmeler yapılabilir ? Bir de yapacağın sistemi İnventus'dan toplayıp Havale fiyatına göre yapar mısın ? Teşekkürler. :)

Son düzenleme:
@Rome, sistemde iyileştirme yapmaya gerek yok. Her şey harika bir şekilde tamamlandı. İlla Gaming serisi istiyorum dersen 100TL daha koyup Z87-G45 Gaming al.
Dikkat et, Z97 demedim. Z87-G45 dedim. Sırf "Z97" takısı altında diye fazladan 80TL daha verme. Z87-G45 Gaming'in 352TL olması gerek.

Teşekkürler. İlla Gaming serisini istemiyorum. Monitör belki değiştiririm, Kalan para ile de kulaklık alırım. :) teşekkürler

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı