GTX970 ve i5 6500 sistem 3750TL eder mi?

Kadirdmrc

Hectopat
Arkadaşlar bu sistemi monitör dahil 3750TL'ye 2.el olarak almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

B135673C-8AAD-46EA-9BD0-25CF481A9EC4.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör falan da var ama ne olursa olsun 2. el için bu kadar yüksek ücretler ödenmesi bana göre çok doğru değil. Üzerine az daha ekleyerek benzer performansta sıfır sistem toplayabilirsiniz. Çok da özel bir sistem değil yani bu. Genel olarak Ryzen ya da 8. nesil Intel bir sistem toplayıp ekran kartı için ikinci ele yönelmek de bir seçenek olur.

Sa öncelikle şu sistemi öneririm sana çok güzel hemde 600 TL yedek monitör alabilirsiniz GTX 1050 Tİ
Intel Coffee Lake i3 8100 3.6GHz, GTX1050Ti 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayar - Oyuncu PC
Tavsiyen güzel ama 970 1050den daha iyi performans veriyo gibi araştırdım biraz. 1060 6gb aslında benim tercihim ama fiyat baya gidiyo o zaman
Monitör falan da var ama ne olursa olsun 2. el için bu kadar yüksek ücretler ödenmesi bana göre çok doğru değil. Üzerine az daha ekleyerek benzer performansta sıfır sistem toplayabilirsiniz. Çok da özel bir sistem değil yani bu. Genel olarak Ryzen ya da 8. nesil Intel bir sistem toplayıp ekran kartı için ikinci ele yönelmek de bir seçenek olur.
Mesela max 4500 tlye daha iyi bi sıfır sistem toplanır mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı