GTX980 mi GTX970 SLI mı?

Tabiki 6 ms. 50 Hz. olan monitör ile oynadım.

Yeni 144 Hz. 1ms. 1080p monitörüm ile 5 dakika oynayıp atacağım youtube'a senin için. :D

Ram'ler arası frekans farkını ben 1600'ü 1866 overclock yaptım.
Hiçbir şey fark edemedim. Bilgin olsun. :D

Önceki izlediğin 6ms. 50 Hz. monitör ile oynanmıştı.

Şimdiki yeni monitör ile oynandı. :D
Aldığım fps. 90-120 arası
Gtx 970.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

kardeşim 1830 tl ye strix var şuan piyasada yaklaşık 200 tl fark var. Birde grafiğe bakacak olursak ısınması beni caydırdı çünkü şuan ona sıvı soğutma yapacak kadar bütçem yok zaten kendimi aşmış durumdayım.

Kardeşim bu videodaki 6ms olan mı yoksa 144Hz 1ms olan mı?

İzlenmiyor.

"Bu video Activision Publishing, Inc. adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip."

Bakıyorum :D

Telif hakkına takıldık. :D:D:D
Hayret bir şey doğrusu.

Bir şeyde paylaşmış olsak tamam, sanki dersin online digiturk maçını verdik.

Ama çok ilginçtir diyeceksiniz nasıl tespit ettiler.

Kayıtın sonuna doğru olan ara videodaki bir askerin yüzü telif hakkındaki görüntü ile örtüşmüş.

Vay anasını arkadaş youtube'daki sisteme bakın. :D:D:D :like::like::like:

Senin için yeni kısa video çektim. :D :D :D
144 Hz. 1ms 1080p de oynadım. Oyunda fps 85-110 arası gezdi. Sahneye göre.
Ama kayıttan izlediğimde 60-70'lere düştüğünü gördüm. Shadow play maksimum bun izin veriyor demekki.
Bu monitör ile ekran kartı bir harika dostum. :D :D
Asus Gtx 970
Asus wg248qe

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlenmiyor.

"Bu video Activision Publishing, Inc. adlı iş ortağı tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle engellediği içeriğe sahip."

Ya slı sistem gereksiz şimdi al benim gibi gtx 970'i ilerde bakarsın. Şimdi slı alıpta napıcan her oyunu ultrada açıyor zaten. Ben ilerde yetmediği zaman slı yapıcam hem fiyatıda ucuzlamış olur. Bu kadar basit.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı