Güç Kaynağı Önerisi

FSP HEXA+ 500W Güç Kaynağı
Bu linkte bulunan güç kaynağını öneririm, zamanında 300 TL gibi bir fiyata almıştım ama fiyatı yükselmiş. Yine de bütçeni ve bileşenlerini belirtirsen daha fazla yardım edebilirim.

Not: Verdiğim linkte bulunan güç kaynağını başka sitelerde ararsan belki daha ucuza bulabilirsin.

@Zgrrs Bu arkadaşımız kullanıyor ürünü.
340-400TL PSU önerisi
Eksik olmasın bende ilk kez o başlık altında görmüştüm ürünü ama anlamlandıramıyorum ürünü bir türlü. Yani 550W olanı 750W olanından daha pahalı. Yanlış da biliyor olabilirim ama bu fiyata 750W hemde modüler nasıl olur.

Eksik olmasın bende ilk kez o başlık altında görmüştüm ürünü ama anlamlandıramıyorum ürünü bir türlü. Yani 550W olanı 750W olanından daha pahalı. Yanlış da biliyor olabilirim ama bu fiyata 750W hemde modüler nasıl olur.
Satıcısı Techburada'nın N11 puanları oldukça iyi. Ucuzluğu hakkında bir şey diyemeyeceğim ama güvenilir duruyor. Satıcıya ulaşıp distribütör garantisi olup olmadığı sorulabilir. Ben de farklı sitelerde aynı ürünün 600 TL'ye yakın fiyatlara satıldığını gördüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı