Gülünmemesi gereken yerlerde gülme nasıl durdurulur?

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam videolarda ya da Instagramda videolar görüyorum. Benim keşfet full troll. Gülünmeyecek yerlerde bir anda aklıma geliyor normalde gelmez. Namaz kılarken hiçbir şey yokken bir anda aklıma geliyor zor tutuyorum kendimi. Ya da yolda yürüyorum yanımdan birisi geçiyor. Birden aklıma bir video geliyor ya da durduk yere gülüyorum. Adamlar kendisine güldüm sanıp bir gün dövecekler beni. Ne yapabilirim?

Hocam deneyeceğim. Eğer olmazsa başka ne yapabilirim. Derin nefes al dedi halam ama ben nefes alamıyorum gülerim diye.

Hocam size kötü bir haberim var...

Hüseyin Aktepe olmuşsunuz.

Hocam deneyeceğim. Eğer olmazsa başka ne yapabilirim. Derin nefes al dedi halam ama ben nefes alamıyorum gülerim diye.
Hocam hangi videoya guluyorsaniz o videoyu tekrar tekrar izleyip durun belli biryerden sonra sıkmaya başlıyor.

Hocam videolarda ya da Instagram'da videolar görüyorum. Benim keşfet Full troll. Gülünmeyecek yerlerde bir anda aklıma geliyor normalde gelmez. Namaz kılarken hiçbir şey yokken bir anda aklıma geliyor zor tutuyorum kendimi. Ya da yolda yürüyorum yanımdan birisi geçiyor. Birden aklıma bir video geliyor ya da durduk yere gülüyorum. Adamlar kendisine güldüm sanıp bir gün dövecekler beni. Ne yapabilirim?

En sevdiğin insanın öldüğünü düşün garantilidir.

Hocam hangi videoya guluyorsaniz o videoyu izleyip durun belli bir yerden sonra sıkmaya başlıyor.

Hocam bende tam tersi. Ne kadar izlersem o kadar gülerim. Ama geçenlerde berberle muhabbet ediyorduk bir laf geçti. Gülmekten ölüyordum nefes alamadım. Ama birkaç gün sonra geçti. Ama her seferinde başka video geliyor aklıma.

En sevdiğin insanın öldüğünü düşün garantilidir.

Hocam 1-2 sn işe yarıyor sonra yine aynı. Bir namazda bir de biriyle konuşurken gülmesem yeter çünkü onunla dalga geçtim sanarsa ayıp olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı