Gümrük Elektronik Instagram Sayfası Güvenilir Mi?

Satan kişi böyle diyor..

Önerilerinizi dikkate alacağım. Herkese teşekkür ederim.
Birkaç sene önce 1050Ti almak için sahibinden üzerinden biriyle anlaştım. Bana ücretin yarısını havale yollamam gerektiğini kalanını kapıda ödeme şeklinde yapabileceğimi söyledi. Ürünü havale sonrası kargolayacakmış. Birçok kez öyle satmış.

Birkaç hafta sonra kullandığı telefon numarası ve WhatsApp'ı kapanmış. Güven amaçlı attığı kimlik fotosu da kendisinin değil başkasınınmış.

Dolandırılmaktan son anda kurtuldum diyebilirim aslında. Sizin de başınıza aynısı gelmesin diye anlattım.

Böyle yerlerden alışveriş yapılmaz. Gümrük mallarını devlet desteği ile satan yerler var ihale yöntemi ile satılıyor. Biraz araştırırsanız nerede kurulduğunu bulabilirsiniz.

Birkaç sene önce 1050Ti almak için sahibinden üzerinden biriyle anlaştım. Bana ücretin yarısını havale yollamam gerektiğini kalanını kapıda ödeme şeklinde yapabileceğimi söyledi. Ürünü havale sonrası kargolayacakmış. Birçok kez öyle satmış.

Birkaç hafta sonra kullandığı telefon numarası ve WhatsApp'ı kapanmış. Güven amaçlı attığı kimlik fotosu da kendisinin değil başkasınınmış.

Dolandırılmaktan son anda kurtuldum diyebilirim aslında. Sizin de başınıza aynısı gelmesin diye anlattım.
Yanlız knk sen sahibinden(attım) gibi yerden almışsın galiba anladığım kadarıyla bu sayfa numarasını değiştirmiyor her satıcıda yani bilmiyom genede ama benim görüşüm öyle.

Yanlız knk sen sahibinden(attım) gibi yerden almışsın galiba anladığım kadarıyla bu sayfa numarasını değiştirmiyor her satıcıda yani bilmiyom genede ama benim görüşüm öyle.
Hayır, her türlü elektronik eşyamı sıfır, mağazasından alırım.

Bende almak istiyom inanmak istiyom onda ŞFFÖÖGPPFLLCLLDKKCK
Evet, merak edip aslında yapmak istediğimiz bir şeyi başkaları ne söylerse söylesin bilinç altında bir olumlu taraf arıyoruz. Tercih sizin ben sonradan sorun yaşamayın diye söylüyorum.

Sizce bu sayfa ne kadar güvenilir? Alışveriş yapan var mı?
Eki Görüntüle 611582Eki Görüntüle 611583

Hesabın geçmişi
WhatsApp Image 2020-09-17 at 14.31.14.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-17 at 14.23.30.jpeg

Sizce bu sayfa ne kadar güvenilir? Alışveriş yapan var mı?
Eki Görüntüle 611582Eki Görüntüle 611583

Hesabın geçmişi güven veriyormu sizce?
WhatsApp Image 2020-09-17 at 14.31.14.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-17 at 14.21.42.jpeg
WhatsApp Image 2020-09-17 at 14.23.30.jpeg

Sonuç olarak buradan sakın alışveriş yapmayın yapıpta gelen yok şansınızı buralarda denemeyin

Gümrük elektronik sayfasını bende uzun zaman takip ettim ama asla güvenilir bir sayfa değil 1 yıla yakın süredir takipteydim fakat Jaegeer isimli arkadaşın söylediği gibi hesap geçmişi kısmı beni de şüphelendirdi ve sordum çok yakın tarihli olan 10 temmuz da isim değişikliği yapmış en son fakat sayfayı satin aldık dedi.
Bir de sayfalarında paylaştıkları fatura dikkatimi çekti ve hemen bilgileri sorgulattim fakat vergi dairesi başka şirket ismi bambaşka. Fatura da sahte çıktı 🤨 yani dolandırıcılar arkadaşlar kesinlikle tuzağa düşmeyin konuşma görüntüleri de ekte mevcut zaten

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200919-205329_Instagram.jpg
    Screenshot_20200919-205329_Instagram.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 934
  • Screenshot_20200919-205402_Instagram.jpg
    Screenshot_20200919-205402_Instagram.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 973

Geri
Yukarı