Gün içerisinde enerji verecek hap önerisi

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Hafta içleri sabah 9 akşam 6 çalışıyorum çıkışta da 30 dk mesafe yürüyüp eve bile gitmeden 2 saat günlük spor yapıyorum ve çok ağır antrenmanlar oluyor. Sporda enerjimin düşmesi iş içerisinde sürekli aktif olmamdan kaynaklı biliyorum. Antrenman enerjimi düşürmek ve disiplinimi kaybetmek istemiyorum. Zaten ağır antrenmanlar yapıyorum, vücudum yoruluyor ama yapacak bir şey yok. İş yerinde öğle yemeği yiyip 5'e doğru 400 gram tavuk pilav ve 2litra su tüketiyorum. Aç gitmiyorum yani spora. Bana gün içerisinde enerji verecek bildiğiniz hapları yazar mısınız? Reçeteli reçetesiz fark etmez yazdırabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
B12 vsden fayda görmedim düşük olmasına rağmen, keza supradyn pharmaton vs de işe yaramadı bende ama redoxon ya da türevi C vitamini takviyelerini aşırı öneririm bana enerji veriyor.
Ayrıca C vitamini içinde teste falan ihtiyacın yok. Ama arkadaşların dediği gibi genel vitamin değerlerine baktırman yararlı olur, folik asit D ve B12 üçlüsü düşük oluyor genelde.

Pre workout deneyebilirsiniz.
Hocam zaten kullanıyorum da onun ki çok gereksiz bir şekilde para demek. Bizim spor salonunda tanesi 30₺ Bigjoy Predator satılıyor salonda. Aynısından bende de var da her gün pre workout çok gereksiz kullanmak. Daha önce kullandım yani.
Aile hekiminize başvurun söyleyin gün içinde yorgun düştüğünüzü eğer değerleriniz düşükse ücretsiz bir şekilde B12 ve diğer gerekli maddeleri ücretsiz olarak vereceklerdir.
Hocam besin değerlerim iyi bundan eminim. Askeri okul için 19 tüp kan vermiştim ve tamamen sağlıklı çıktım. Testeteron oranım vs çok yüksek çıktı. Kan değerlerim sadece 19,9 çıktı en kötüsü buydu o da o kadar önemli bir durum değil. Vitamin eksikliğim falan yok yani. Zaten gün içinde beslenmeye aşırı dikkat ediyorum. Şekeri sadece günde 3 bardak içtiğim çayda kullanıyorum o da 1 kaşığın yarısı kadar atıyorum. Çikolotayı haftada 1 2 defa yiyorum o bile olmuyor bazen haftaları. Daha çok yeşillik tüketiyorum. Pancar falan yiyorum köyden geliyor bizim pancarlar tatlı niyetine gömüyorum meyvelerle birlikte. Sadece işim çok yoğun olduğu için yorgun argın gidiyorum spora. Sporu yapabiliyorum ama disiplnimin de düşmemesi için, öyle aşırı yorulduğum günlerde kullanmak istiyorum sadece hapları.

Geri
Yukarı