Güncel Olduğunuz Animeler

• Konuyu başlatan Neko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 5B
Ben mobilden giriyorum. Büyük ihtimalle ondandır.

Evet ismi arattım. Buldum da :D

Yalnız, anonim kalacaksanız azıcık daha dikkatli olun. Sitede birthday kısmında doğum tarihi var :)

Biliyorum da umursamadım diyelim :p

Doğum tarihi benim kafamdaki anonimliği bozmuyor (y)

Steins Gate ve FMA. Yalnız Steins Gate çok sıkmaya başladı.
Steins Gate yavaş başlar fakat bir yerden sonra aşırı derin ve zevkli bir hikayesi olur. Kesinlikle devam edip bitirmenizi ve OVA'ları ile Filmini de izlemenizi şiddetle öneririm. Hikaye belirli bir yerden sonra ciddiye biniyor.

Steins Gate yavaş başlar fakat bir yerden sonra aşırı derin ve zevkli bir hikayesi olur. Kesinlikle devam edip bitirmenizi ve OVA'ları ile Filmini de izlemenizi şiddetle öneririm. Hikaye belirli bir yerden sonra ciddiye biniyor.
Steins Gate OVA ve filmi mi var[emoji54] Hemen izliyorum.

Steins Gate OVA ve filmi mi var[emoji54] Hemen izliyorum.
Hikayenin devamı olarak hemde. Okabe bir çok farklı gerçeklik dünyasına geçmekten hangisinin ilk olduğunu filan kaybediyor. Akıl sağlığını filan yavaş yavaş yitiriyor. Filminin sonunda da çok güzel bir müzik var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hikayenin devamı olarak hemde. Okabe bir çok farklı gerçeklik dünyasına geçmekten hangisinin ilk olduğunu filan kaybediyor. Akıl sağlığını filan yavaş yavaş yitiriyor. Filminin sonunda da çok güzel bir müzik var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OVA olarak aradığımda 25.bölüm çıktı. O mu OVA? Oysa izledim çünkü.

-Konu Güncelleme-

Darling in The Franxx şu anda gayet iyi gidiyor. Hoşuma gitmeye başladı.

Death March ise biraz gözümde düşmeye başladı.

Overlord aynı kalitede devam ediyor.

Kertenkeleler yerine biraz asıl karakterleri faaliyette görsek çok daha iyi olacak. Biraz sıkmaya başladı beni.

Violet'e gelirsek, çizimleri haricinde aşırı iyi olmadığını düşünmeye başladım.

Yani konusu pek ahım şahım değil. Sakin bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Yorumlarda denildiği gibi "overrated" bir anime sanırım.

Bunların yanında Mahoutsukai No Yome'ye başladım ve güncel noktaya getirdim.

Gayet güzel. Tavsiye ediyorum.

Şu an güncel olduğum animeler:
  • Darling in The Franxx
  • Death March
  • Overlord II
  • Violet Evergardeen
  • MNY
Şu an için bu animeleri sıralamam gerekirse,

MNY>Darling=Overlord>Violet>Deat March şeklinde olacaktır.

Bunlar tamamen şahsi görüşlerim.

Darling in the Franxx bence 2018 yaz sezonunun en iyi animesi olacak, SAO'nın yeni sezonu belki bu dengeyi bozabilir fakat Overlord'un hikayeyi anlatım tarzı çok bozdu, bölümler çok hızlı ve karmaşık bitiyor. Bu yüzden birazcık kötü olmuş. Kyoukai no Takagi-san animesi ise bence bayağı iyiydi fakat çok az bölümleri ile bayağı üzdü, 30-40 bölüm bekliyordum ben doğrusu. Darling in the Franxx'e geri dönecek olursak çizimleri çok güzel, hikaye gidişatı çok güzel. Fakat sonu bayağı bir ağlatacak gibi gözüküyor. Hiro ile olan aşkları umarım hep taze kalır, yazarken heyecanlandım. Tüylerim diken diken oldu. :D

Darling in The Franxx bu sezonda gözde animelerimden birisi.

Death March'ın ilk bölümünü izlediğimde heyecanlanmıştım.

Muhteşem bir potansiyeli vardı ve SAO-Overlord birleşimi bir şeydi.

Tabii ki yanıldığımı ikinci bölümden sonra anladım. Bütün potansiyeli boşa gitti.

Overlord benim için normal gidiyor. 8/10 veriyorum.

SAO'nun yeni animesinin aşırı fazla bir puan alabileceğini düşünmüyorum.

Kız P90'a P-Chan diyor. Çıldırdım. Bana kalırsa 7.5/10 bitirecek ama hiç belli olmaz.

Bir bakmışız 8.5/10 bitirmiş :p

Darling in The Franxx şu anlık 8/10. Bittiğinde artacak mı azalacak mı göreceğiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı