Güncel Olduğunuz Animeler

• Konuyu başlatan Neko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 5B
Overlord aynı kalitede devam ediyor.
Overlord I gerçekten çok güzeldi, II başladığında 1 bölüm biraz izlemiştim bakınmak için aynı kalitede olup olmadığını kestirememiştim. Şimdi Animelist'den baktığımda son bölüm 13 olarak gözüküyor. Onu bir listeme ekleyeyim. Tokyo Ghoul ve Tokyo Ghoul Root A inanılmaz güzeldi benim için. Geçenlerde gezinirken :re diye bir şeye denk geldim, 6. bölüme kadar yayınlandığını gördüm ve nefessizce izledim. :D Yeni olarak da Hellsing Ultimate'i bitirdim, çok geç kaldığım bir anime olduğunu itiraf etmeliyim. Bu tarzda önerebileceğiniz anime olursa tavsiyelere kulak asarım. (Özellikle Hellsing tarzı)

Anime izlemeye ilk başladığım zamanlarda One Piece ve Naruto'nun güncel kısımlarına kadar geldim fakat sonra her yeni bölüm için 1 hafta beklemeyi sevmediğim için bıraktım. Şimdi hiçbir animeyi güncel olarak takip etmiyorum, bitince izliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı