Güncel Olduğunuz Animeler

• Konuyu başlatan Neko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 5B
Darling in the Franxx bence 2018 yaz sezonunun en iyi animesi olacak, SAO'nın yeni sezonu belki bu dengeyi bozabilir fakat Overlord'un hikayeyi anlatım tarzı çok bozdu, bölümler çok hızlı ve karmaşık bitiyor. Bu yüzden birazcık kötü olmuş. Kyoukai no Takagi-san animesi ise bence bayağı iyiydi fakat çok az bölümleri ile bayağı üzdü, 30-40 bölüm bekliyordum ben doğrusu. Darling in the Franxx'e geri dönecek olursak çizimleri çok güzel, hikaye gidişatı çok güzel. Fakat sonu bayağı bir ağlatacak gibi gözüküyor. Hiro ile olan aşkları umarım hep taze kalır, yazarken heyecanlandım. Tüylerim diken diken oldu. :D
Şu reddedilen kızların animelerinden nefret ediyorum. Re:Zero'yu izlememe sebeplerimden bir tanesi bu aşk üçgenleri. Yapacaksanız Zero Two'yu ana karaktere aşık olan tek kız yapın olsun bitsin, biz de aksiyona ve hikayeye odaklanalım ama yok... İlla aradan reddedilen bir kız hatta o reddedilen kıza aşık olan başka bir erkek, ona başkası, ona başkası derken Bizim Evin Hallerine dönüyor her şey.
Darling in The Franxx bu sezonda gözde animelerimden birisi.

Death March'ın ilk bölümünü izlediğimde heyecanlanmıştım.

Muhteşem bir potansiyeli vardı ve SAO-Overlord birleşimi bir şeydi.

Tabii ki yanıldığımı ikinci bölümden sonra anladım. Bütün potansiyeli boşa gitti.

Overlord benim için normal gidiyor. 8/10 veriyorum.

SAO'nun yeni animesinin aşırı fazla bir puan alabileceğini düşünmüyorum.

Kız P90'a P-Chan diyor. Çıldırdım. Bana kalırsa 7.5/10 bitirecek ama hiç belli olmaz.

Bir bakmışız 8.5/10 bitirmiş :p

Darling in The Franxx şu anlık 8/10. Bittiğinde artacak mı azalacak mı göreceğiz.
SAO'nun ikinci sezonunu bile izlememiştim. Birinci sezonu da izlediğim ilk 5 animeden bir tanesiydi. İzlerken çok zevk alıp uzun süre etkisinden kalmış olsam da üzerinden zaman geçtikçe kendimi günah işlemiş gibi hissettim :p Sonradan çıkan diğer sezon ve filmleri ise serinin fanlarını canlı tutmak için olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı