Çözüldü Güncelleme sonrası siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gnuginar

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Güncelleme gelmişti bende yaptım. Ama işim çıktığı için yarıda kestim güncellemeyi. Yeniden başlatma gerek dedi. Ben de vaktim olmadığından güç tuşundan kapattım. Şimdi ise siyah ekranda kaldı. Sizce ne yapmalıyım?

20210405_152355.jpg

Çözüm
Hocam bende de olmuştu, biraz beklediğimde geçmişti. Ama format da gerekebilir. Önemli bir bilgiyi yazıyorsa sorun olur. Otomatik onarmaya atabilirseniz oradan CMD'ye geçip diski onarın elinizle.

Biraz daha bekleyin, benimki 20 dakikada açılmıştı.
Arkadaşlar merhaba. Güncelleme gelmişti bende yaptım. ''Ama işim çıktığı için yarıda kestim güncellemeyi. Yeniden başlatma gerek dedi. Ben de vaktim olmadığından güç tuşundan kapattım.'' Şimdi ise siyah ekranda kaldı. Sizce ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 958792
''İşim çıktığı için yarıda kestim güncellemeyi.'' ''Vaktim olmadığından güç tuşundan kapattım.'' İki hata bir arada olmuş. Büyük ihtimal format (temiz kurulum) gerekecek. Çok hatalı davranışlar yapmışsınız. Windows kurulum diski ya da flaşbellek varsa başlangıç onarımı da denenebilir.

''İşim çıktığı için yarıda kestim güncellemeyi.'' ''Vaktim olmadığından güç tuşundan kapattım.'' İki hata bir arada olmuş. Büyük ihtimal format (temiz kurulum) gerekecek. Çok hatalı davranışlar yapmışsınız. Windows kurulum diski ya da flaşbellek varsa başlangıç onarımı da denenebilir.
Anladım hocam. Diğer arkadaşları bekleyelim. Biraz üzücü oldu.

Arkadaşlar merhaba. Güncelleme gelmişti bende yaptım. Ama işim çıktığı için yarıda kestim güncellemeyi. Yeniden başlatma gerek dedi. Ben de vaktim olmadığından güç tuşundan kapattım. Şimdi ise siyah ekranda kaldı. Sizce ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 958792

CTRL+alt+delete -> görev yöneticisi -> dosya seçeneği -> yeni işlem başlat -> explorer.exe

CTRL+alt+delete -> görev yöneticisi -> dosya seçeneği -> yeni işlem başlat -> explorer.exe
O çözümünün denenebilmesini düşünmek için en azından ekranın geldiğini ve bilgisayarın başladığını, yine de masaüstünün açılmadığını bilmemiz gerekirdi. Sorun masaüstünün gözükmemesi değil, başlangıçta takılı kalma.

Yeni konular

Geri
Yukarı