Günde ne kadar sigara içiyorsunuz?

“0” Allah içmeyi nasip etmesin. Asla içmem.
İnşallah içmezsin dostum böyle devam et. Bakın beni sigara içmekten ürküten videoları atayım buraya izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
3. videodaki ıslık sesini çıkartan şey kanserli hücre yani tümör.
Doğru söylüyorsunuz fakat ben kahve bağımlısıyım ve sigarasız bir kahve düşünemiyorum mesela. Hatta sırf sigara içmek için kahve içtiğim bile oluyor 😏
Kahveyle sigara gerçekten güzel gidiyor ama benim için ayrılmaz bir ikili değidir kahve olmasada içerim. Kuru fasulye pilava benzetiyorum bunu ben kendimce veya Lahmacun ayrana 😁

Doğru söylüyorsunuz fakat ben kahve bağımlısıyım ve sigarasız bir kahve düşünemiyorum mesela. Hatta sırf sigara içmek için kahve içtiğim bile oluyor 😏
Kahveyi yanında bisküvi ve kek ile içmek daha iyi değil mi?
Sonuçta 20 liraya içine duman çekiyorsun.

Eğer 12 ay içmezseniz 2700 lira yapıyor. Bunun ile gerçekten güncel her yıl sistem dizebilirsiniz.
Hatta 5 10 yıl sonra bir tane araba parası çıkıyor. Harbi az buz bir para değil. Veya aylık olarak sigara parasına lüks bir mekanda güzel bir akşam yemeği yenilebilir.

Kimse kendisini bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum diye ağlarken başkalarının onun bu zayıf durumunu görmesini istemez. Bu yüzden istesem bırakırım keyiften içiyorum vs gibi sözler söyleniyor. Yani sanki kontrol tamamen onların elindeymiş gibi. Halbuki değil
Ya şaka gibi ya.Ben gerçekten de bu sigara denen şeyi içerken rahatladığımı hissediyorum.Bu rahatlık 10 dk bile olsa ben bu rahatlık için içmek istiyorum ve gayet dozunu da ayarlıyorum.Yani dozunu ve kontrolünü ben ayarlayabiliyorum.Evet bunu yapamayanlar var ama herkes bir değil ve gerçekten de istersem bırakırım da fakat ben memnunum bırakmak da istemiyorum.

Ben gerçekten de bu sigara denen şeyi içerken rahatladığımı hissediyorum.Bu rahatlık 10 dk bile olsa ben bu rahatlık için içmek istiyorum ve gayet dozunu da ayarlıyorum.

Bu his bende çok sık içtiğim zaman olmuyor. Bünye alışmış oluyor galiba. O yüzden bazen ara vermek gerekiyor. Çünkü sırf onun relaks hissettiren kafası için içiyorsam ve öyle hissettirmeyi bırakıyorsa bence hiçbir işe yaramıyor.

Nikotinin o uyuşturma etkisi yaklaşık 40 dakikada bir oluyormuş. İçiyorsanız da saygı duyarım, içmiyenleri rahatsız etmemek gerek.
Eğer 12 ay içmezseniz 2700 lira yapıyor. Bunun ile gerçekten güncel her yıl sistem dizebilirsiniz.
Hatta 5 10 yıl sonra bir tane araba parası çıkıyor. Harbi az buz bir para değil. Veya aylık olarak sigara parasına lüks bir mekanda güzel bir akşam yemeği yenilebilir.
Kanka ben içmiyorum bahsettiğin para yok bende, nerede acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı