Gündüz gelen uykunun gece gelmemesi

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar kıymetli hocalarım. Ben okuldayken öğlen 1 ve 2 gibi uykum bir geliyor yatak olsa 10 saniyede uyurum, ama eve geliyorum hiiç uyku yok. Saat gece 12'den önce gelmiyor aslında yine gelmiyor otursam sabaha kadar otururum. Benim gibi bu sorunu yaşayan var mı gündüz uykusu gelip gece hiç gelmeyen? Okulda Intel Pentium evde i7 gibiyim.

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar kıymetli hocalarım. Ben okuldayken öğlen 1 ve 2 gibi uykum bir geliyor yatak olsa 10 saniyede uyurum, ama eve geliyorum hiiç uyku yok. Saat gece 12'den önce gelmiyor aslında yine gelmiyor otursam sabaha kadar otururum. Benim gibi bu sorunu yaşayan var mı gündüz uykusu gelip gece hiç gelmeyen? Okulda Intel Pentium evde i7 gibiyim.
Aleykümselam. Hocam erken yatmayı deneyin uykunuz olmasa bile. "Okulda Intel Pentium evde i7 gibiyim." cümlesi çok güzel bu arada.

Sıkıldığınız için uykunuz geliyor gayet normaldir, benimde misafirlikte uykum gelir hep, lise hayatımın 4 yılını uyuyarak geçirdim zaten.

Bu doğru. Okulu boş ver evde olduğumda bile öğleye kadar yatasım geliyor ama saat gece 12 ye kadar uyumayıp yatağa gittiğimde gram uyku yok. Bu olay gizemini koruyacak :D.

Aleykümselam. Hocam erken yatmayı deneyin uykunuz olmasa bile. "okulda Intel Pentium evde i7 gibiyim." cümlesi çok güzel bu arada.

Sağ ol hocam sizde çok iyiysiniz🙂
Aynısı bende de var. Sıkıntı ne acaba?

Bilmem, ki hocam anlamadım ya.
Bu doğru. Okulu boş ver evde olduğumda bile öğleye kadar yatasım geliyor ama saat gece 12'ye kadar uyumayıp yatağa gittiğimde gram uyku yok. Bu olay gizemini koruyacak :D.

Gündüz yatmayı sevmiyorum en güzeli hava kararınca yatmak, ama maalesef okul olduğu zaman uykusuz kalınca uyku çöküyor gitmiyor.
Okulda uyuyacak gibi oluyorum. Ama gece yine gelmiyor uykum benim de. Önceki gün 4.30'da uyusam da.

Sabah okula gitmek için uykulu uyanmak nasıl bir işkence hocam bir de o var. Bence en kuvvetli işkence yöntemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı