Günler çok sıradan geçiyor

tuttttuuw2

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün ilk defa anlamsızca hissettim şimdi sırasıyla günümü anlatayım.
Sabah saat 7:00 sularında okula vardım. Arkadaşlarım beni karşıladı çünkü okulda çok ünlü olmayan sınıfın komik çocuğuyum kızlar erkekler bana güler. Aslında komik olmak istemediğimi ancak insanlarla arkadaş olabilmek için şaklabanlık yaptığımı fark ettim. Ama bu sorun değil çünkü ben insanları güldürürken mutlu olurum.
Eve geldim yorgun argın okulda mutluydum eve geldim kimse yoktu, duş aldım ve bilgisayar masama oturdum.
Hocaların verdiği ödevleri kopyayla yaparak kendimi kandırdığımı fark ettim, ancak ben bu okulu ve hocaları sevmiyorum(ailem zorla gönderdi)
Ödevleri kopya ile yaptım. Telefonum hiç çalmadı kimse beni bir yere çağırmadı.
Her neyse oyun oynamaya başladım.
Bazı arkadaşlar edindim Online.
Ve sessizce onları dinledim, onlar aralarında kahkaha atarak birbirlerine espri yapıyorlardı, ben sadece dinledim onları.
Sonra Discord'da ortaokul arkadaşlarımı gördüm, yanlarina gittim tatil için villa bakıyorlardı onlarida sessizce izledim.
Şimdi ise bugün neden yaşadığımı sorguluyorum nedense bunu yazarak biraz rahatladım. Her ne ise çay içmeye gidiyorum.

Dayı sen tüm felsefenin içine s**tın
Çok karmaşık herşey
Eğlence ve kadın peşinde koşmak kurtarmıyor genç. Cebinde bir miktar para olunca onlar sana geliyor zaten.

Benim pişmanlığım orta öğretim dönemimde meslek öğrenmemek oldu.
Elindeki armut, elin armutundan iyidir her zaman. En azından iş koşullarını tercih etme lüksün oluyor.

Eğlence ve kadın peşinde koşmak kurtarmıyor genç.

Benim pişmanlığım orta öğretim dönemimde meslek öğrenmemek oldu.
Elindeki armut, elin armutundan iyidir her zaman. En azından iş koşullarını tercih etme lüksün oluyor.
Seninle aynı şeyi düşünüyorum ama ailem beni meslek lisesine vermedi

Seninle aynı şeyi düşünüyorum ama ailem beni meslek lisesine vermedi
Kendi hayatında ağırlığın olmalı, talebin doğrultusunda gerekirse ailenle kavga et.
Aile bu sonuçta yine öpüşüp barışırsınız.

Sınava hazırlanmak basit iş ama meslek öğrenme fırsatı bir dâhâ ayağına gelmez.

Kendi hayatında ağırlığın olmalı, talebin doğrultusunda gerekirse ailenle kavga et.
Aile bu sonuçta yine öpüşüp barışırsınız.

Sınava hazırlanmak basit iş ama meslek öğrenme fırsatı bir dâhâ ayağına gelmez.
4 aydır bunun için uğraşıyordum tüm akrabalara mesleğe gideceğim dedim lise seçim günü geldi abim zorla anadolu yazdırdı

Yeni konular

Geri
Yukarı