Günlük kullanım için laptop tavsiyesi

Memnunum. Şanslı kesimdenim sanırım ama herkes benim kadar şanslı olamaz. Almayın hocam. 3-5 fazla verin Lenovo alın.
Çok doğru arkadaşlar konu fazla saptı. Modlar isterse konuyu kilitleyebilir. Son mesaj. Casper yok Casper yok!

Onların ısındığını biliyorum ve ekran kartı da var bunda MX230.
Medyaüstü olarak kullanacak alacak olan kişi. Neden daha iyi bir panele, daha performanslı bir işlemciye, daha iyi bir ses sistemi ve kasaya para vermek varken ekran kartına versin ki? Isınmayla alakalı bir yorum bulamadım, bilemiyorum o yüzden o kısmı.

Medyaüstü olarak kullanacak alacak olan kişi. Neden daha iyi bir panele, daha performanslı bir işlemciye, daha iyi bir ses sistemi ve kasaya para vermek varken ekran kartına versin ki? Isınmayla alakalı bir yorum bulamadım, bilemiyorum o yüzden o kısmı.

Hocam yanlışım varsa düzeltin hangi bilgisayar olursa olsun günlük kullanımda ısınmaz diye biliyorum ben. Casper hariç. O her türlü alev alev.:D

Hocam yanlışım varsa düzeltin hangi bilgisayar olursa olsun günlük kullanımda ısınmaz diye biliyorum ben. Casper hariç. O her türlü alev alev.:D
Doğru hocam. İşlemciler kolay kolay turbo frekansta durmazlar medyaüstü kullanımda. Ondan ötürü ısınma olmaz. Kasa da önemli burada. Sonuçta "ısınmaz" derken bile 40-60 derece arasından bahsediyoruz. Kasa kalitesizse olduğu gibi hissettirir ısıyı klavye üstünde, kaliteliyse hissettirmez. Casper'ın da sorunu genel olarak kasa zaten. Bir de BIOS'ları çok sağlam değil, frekans değerleri oynak olabiliyor. Kendileri BIOS hizmeti vermek konusunda da oldukça geri bir firma zaten. O yüzden önermiyor Technopat ekibi.

Demek ki forum kaliteli olanı beğeniyor kötü olanı aldırmıyor. Değil mi? Özellikle @Radeon RX 5500M abimiz/ablamız çok bilgi veriyor çoğu konuda. Bildiği varda konuşuyor. Şahsen tek sefer yanlış bilgi verdiğini görmedim. Keşke diyorum Monster almak yerine onun mesajlarını önceden görseydim.

Geri
Yukarı