Güray Aydın hipertrofi antrenmanı nasıldır?

Tricepsi bench ve dumbbell press ile kapatmaya çalışmış sanırım. Bence birkaç triceps hareketi daha eklenebilir.

Barbell-Dumbbell Curl yerine bar ya da dumbbell ikilisinden birisini seçip, yanına konsantre veya hammer curl eklerdim ben olsam.

biceps hareketi olarak hammer curl + incline biceps curl eklemeyı düşünüyorum
triceps olarak da rope ext. ve pushdown yeterli olur heralde
Eklediğim biceps hareketleri overtraining e yol açar mı barbel curl ve biceps curl ıle bırlıkte

Spora başlayalı 1 ay oldu sizce ben yapmalı mıyım? Bir arkadaş çok ağır bu program beslenmen aşırı iyi olması lazım falan dedi. Bir de mesela Bench Press Failure yazmış. Benim yanımda spotterım yok nasıl bench failleyeceğim? 😀 Pull up yapamadığım için başka haraket yapayım onun yerine ne önerirsiniz?

Spora başlayalı 1 ay oldu sizce ben yapmalı mıyım? Bir arkadaş çok ağır bu program beslenmen aşırı iyi olması lazım falan dedi. Bir de mesela Bench Press Failure yazmış. Benim yanımda spotterım yok nasıl bench failleyeceğim? 😀 Pull up yapamadığım için başka haraket yapayım onun yerine ne önerirsiniz?
full body antreman yapmanı öneririm salonda varsa 1 ay makinalardan git sonra bench denersin sağ sol 5 kilo çıkarsa pplden devam et insanların programına laf atmasından kaçınma illa ki atacaklar tamam de geç bazı hareketleri geliştirme değil de parçalama hareketi kısaca 1 ay full body sonra ppl

a baya önce atmıssın mesajı pardon

Yeni konular

Geri
Yukarı