Güray Aydın hipertrofi programı vs fullbody

Salih751

Hectopat
Daha fazla  
6-7 ay öncesinden 4 aylık spor geçmişim var. Şu anda 25 gündür spora gidiyorum. Güray Aydın'ın hipertrofi programına geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçmeli miyim yoksa fullbody'den devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1.5 senelik spor geçmişim var ve bu devam etmekte bu süreçte farklı farklı çok şey denedim sana tavsiyem eğer spora gittiğin zamanlarda vaktin bol ise hafta 3 Full body her hareket 3 set ilk set harici hepsinde tükenişe gidersen ve off günlerinde iyi dinlenip beslenirsen çok büyük bir gelişim elde edersin, bir kas grubunu çalıştırırken diğerleri az da olsa çalışıyor bu sebepten ötürü bir bölgeden sonra diğer bölgeleri çalıştırarak normalden daha kısa sürede tükenmiş olacaksın bu da sana zaman kazandırmış olacak ve bununla da kalmayıp pump seti yapmadan her bölge son derece pumplanmış olacak ve bu da daha belirgin damarlara sebep olacaktır ama eğer her bölgeyi sonuna kadar çalıştıracak vaktin yok ise her gün 2 bölge yine dediğim set sayısında ve sertliğinde yaparsan güzel gelişim elde edersin. Benim tek günde Full vücut için vaktim olmadığı için haftada 6 gün 2 bölge çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı