Steam Güven faktörü nasıl yükseltilir?

Z4GOR

Picopat
Daha fazla  
Steam hesabımdan R6'dan VAC ban yedim 1 aydır oyuna girmediğim halde böyle bir şey yaşandı ve oyun yüklü bile değildi 1 aydır. Bunun sonucunda CS maçı bulmuyor güven faktörü düşük diyor. Genel söylenen adımları denedim. Ne yapmam lazım? Nasıl yükseltebilirim güven faktörünü?

Kırmızı faktör yiyip, tekrar sarıya dönen tek bir insan gördüm. O da 1 yıl hesabına girmemişti sonra haftada 3-4 maç attı. Trollemedi, takım arkadaşı vurmadı 2 yıl sürdü bu böyle. Sonra yeşil oldu.

Övgü almak, Steam level kasmak vb hiçbiri işe yaramıyor bu arada.

Steam hesabımdan R6'dan VAC ban yedim 1 aydır oyuna girmediğim halde böyle bir şey yaşandı ve oyun yüklü bile değildi 1 aydır. Bunun sonucunda CS maçı bulmuyor güven faktörü düşük diyor. Genel söylenen adımları denedim. Ne yapmam lazım? Nasıl yükseltebilirim güven faktörünü?

Hocam imkansız gibi bir şey yani daha önce düzelten birini görmedim. Steam umursamıyor övgü almak level atlamak vs ise yaramıyor. Varsa da dediğim gibi ben görmedim

Hocam imkansız gibi bir şey yani daha önce düzelten birini görmedim. Steam umursamıyor övgü almak level atlamak vs ise yaramıyor. Varsa da dediğim gibi ben görmedim.

Anladım teşekkürler.

Kırmızı faktör yiyip, tekrar sarıya dönen tek bir insan gördüm. O da 1 yıl hesabına girmemişti sonra haftada 3-4 maç attı. Trollemedi, takım arkadaşı vurmadı 2 yıl sürdü bu böyle. Sonra yeşil oldu.

Övgü almak, Steam level kasmak vb hiçbiri işe yaramıyor bu arada.

Açıkçası Rainbow Six: Siege'den VAC ban yemişim 5 gün önce desteğe neden olduğunu sorduğumda böyle bir cevap aldım, bandan dolayı sanıyorum güven faktörünün düşmesi.

1712788574354.png

VAC ban değil, oyun geliştiricisi tarafından oyun banı yemişsiniz. Ubisoft ile iletişime geçin. Haksız yediğinizi düşünmüyorum ama yine de haksızsa açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı