Güzel bir bilgisayara sahip olmak nasıl bir his?

Güzel bir his üstüne titriyorsun LED'lerini okşayıp gece yanında yatıyorsun ayda 1 toz filtresini temizleyip yeniden takıyosun sürekli uygun parça kovalayıp eskisini satıp upgrade yapıyosun ama asla yetmiyor.

Şakayla karışık hayalimde bile paraya takıldım vay ninesini...

LED'lerini okşayıp gece yanında yatıyorsun.

Error 404 LED not found.
20221222_014716.jpg

Her şeyin belli bir zamanı oluyor ve beklentiler bitmiyor. Örneğin ortaokulda birsürğ arkadaşım vardı hep birlikte eve gidince şunu şunu oynayalım diyorlardı benim ise bilgisayarım yoktu. Liseyi bitirdim dahs yeni düzgün bir bilgisayar sahibi oldum şimdiyse oynayacak ne arkadaşım ne de vaktim var. Aynı şekilde bir şeyi sahiplendikten sonra daha iyisini istiyorsunuz. Şimdiki ilk hedefim iyi para kazandıran ve beni mutlu edecek bir işe sahip olmak, bu sayede istediğim birçok şeye sahip olabilirim. Bunlardan hevesimi alınca yine daha iyi şeyler isteyip daha çok çalışırım.

Dünyanın en güzel hissi. Özellikle pc toplama montaj işlerini öğrenip kendi bilgisayarınızı sıfırdan kendiniz toplayıp ilk windowsu kurduktan sonra o açtığınızda gelen his paha biçilemez. Allah herkese nasip etsin inşallah.

Intel HD 3000'den daha yeni R7 240 sisteme geçiyorum ve bayağı güzel bir his tabii kötü sistem yine de ama olay şu ki köleyken kral olmak gibi hissediyorum.

En büyük ikinci hayalim;
Şu platformların tüm oyunlarını, Ray Tracing ile 1080p60FPS oynamak.

Bu oyunlar;
-> Bir çok PPSSPP oyunları (Sony PSP),
-> Bir çok Yuzu, CEMU (Nintendo Oyunları)
-> Bir çok RSPC3 oyunları,
-> Diğer bir çok PC oyunları.

O zaman çok güzel bir his olacak.

Oyunları küçümsemeyin. GoW Ghost Sparta oynayın bir, ne kadar harika bir şey olduğunu görürsünüz. PSP'ye fazla bu oyun. Triple AAA oyunu. Bunu bir de 1080p60FPS ve Ray Tracing ile hayal edin. Manyak bir şey olacak.

Güzel bir his fakat eskiden yeni pc alanların "aldıktan sonra oynama isteği kalmıyor" dediklerini görüyordum ve böyle bir şeyin imkansız olduğunu düşünüyordum fakat öyleymiş. Çok şükür bilgisayarım iyi pişman da değilim aldığıma fakat eskiden arkadaşlarımla beraber oynadığım kötü pcde ki ne oyun keyfi var ne de o arkadaşlar. Artık çok vaktim de yok zaten oyun oynamak için yani çok mühim, kafaya takılıcak bir şey değilmiş. Ben indirim bekleyerek ve yazın çalışarak artıdan ailemin yardımıyla almıştım yazın çalışabilirsin.

En büyük ikinci hayalim;
Şu platformların tüm oyunlarını, Ray Tracing ile 1080p60FPS oynamak.

Bu oyunlar;
-> Bir çok PPSSPP oyunları (Sony PSP),
-> Bir çok Yuzu, CEMU (Nintendo Oyunları)
-> Bir çok RSPC3 oyunları,
-> Diğer bir çok PC oyunları.

O zaman çok güzel bir his olacak.

Oyunları küçümsemeyin. GoW Ghost Sparta oynayın bir, ne kadar harika bir şey olduğunu görürsünüz. PSP'ye fazla bu oyun. Triple AAA oyunu. Bunu bir de 1080p60FPS ve Ray Tracing ile hayal edin. Manyak bir şey olacak.
Harikasın hocam. Oyunlar kesinlike küçümsenmemeli. Kötü oyunlar hariç her türden her platformda olan herhangi bir oyun oynanabilir!

Konuya gelince, benim de inşallah güzel bir bilgisayarım olur ama kısa süreliğine (benim değildi, internet kafede) i5-8400 ve GTX 1060 6 GB bulunan bir sistem kullandım. Güzel his.

Yeni konular

Geri
Yukarı