Güzel bir bilgisayara sahip olmak nasıl bir his?

Bir kere bile tadamadığım bir his...

Hocam zamanı gelecek ve siz de o hissi tadacaksınız. Hafta sonları internet Cafe'ye giderdim. Param yetmediği için sadece 1 saat oynar bütün gün oyun oynayanları izlerdim. Kendi kendime derdim acaba bir gün benim de güzel bir bilgisayarım olacak mı istediğim oyunları oynayabilecek miyim diye. Zamanı illaki gelecek ve siz de güzel bir bilgisayara sahip olacaksınız.

Merhaba arkadaşlar, benim en düşük notum hayatım boyunca en fazla 70 oldu ama hala güzel bir bilgisayarım yok.

Taktik verebilir misiniz, nasıl bilgisayara sahip olabilirim?

Şahsen benim bütün not ortalamalarım 98 üstüydü 4. sınıftan beri. Ben bile kısmetse bu yaz alacağım.
Bu arada LGS’ye girdiniz mi?

Boş bir his. İnsan çok doyumsuz. Şükrediyorum ancak doymuyorum. Sen gidip RTX 2000 serisinden alıyorsun NVIDIA RTX 3000'i tanıtıp yine ağzının suyunu akıtıyor. Kapitalizm böyledir, iliğini kurutur adamın.

Bende maalesef bilgisayar aldıktan sonra oyunlardan soğuma hastalığına yakalandım.

Lakin güzel bir histi elime ilk ulaştığı vakit.

Hocam ben sistemi satın aldığım zaman display kablo nedir bilmiyordum. Sistemi satın aldım. Geldim görüntü yok. Gerçekten çok kötü olmuştum.

Geri
Yukarı