Güzel bir bilgisayara sahip olmak nasıl bir his?

Almadan once cok istiyorsun aliyorsun 1 ay gercekten bilgisayarinin keyfini cikararak oynuyorsun sonra siradanlasiyor olmasa da olurmus diye dusunebiliyorsun bazen aynen boyle bir his.

Türkiye'de Black Friday veya indirim günlerinde fiyat değişmiyor. Ürünün fiyatını artırıp indirim ayağına eski fiyatına çekiyorlar. Yazım yanlışlarına dikkat et iyi günler.
Yazim yanlisi filan yok mesajimda, istersen raporlayabilirsin zira eger bir yazim yanlisi varsa sen de ceza alacaksin. 2019 Black Friday indirimlerinde 172TL'ye Corsair Vengeance 8GB RAM, 258TL'ye Ryzen 3 1200, 313TL'ye A320M-A Pro almistim. Cakallik yapmiyorlar mi yapiyorlar fakat fiyatlari arastirirsan gercekten indirim olan yerlerden alabilirsin.​

Türkiye burası kardeşim. Eğer sende karın tokluğundan fazlası varsa sen lüks bir hayat yaşıyorsundur, kimse de senin bilgisayarını umursamaz. Geçen yaz köle gibi hamallık yaptım bilgisayar alabilmek için, 1450 TL kazandım, ailem bilgisayar için destekde çıkmadı, parama da el koydular. Kısacası anlayacağın bu ülkede köle gibi bak, eşşek gibi değil. Direkt mısırdaki köleler olur ya onun gibi çalışman gerek.

Merhaba arkadaşlar, benim en düşük notum hayatım boyunca en fazla 70 oldu ama hala güzel bir bilgisayarım yok.

Taktik verebilir misiniz, nasıl bilgisayara sahip olabilirim?
2015 yıllarında Acer bir bilgisayarım vardı ve onda da Minecraft oynuyordum 30 fps falan o bilgisayar çöp oldu ve sonrasında 2016 (tam hatırlamıyorum) yıllarında Dell bilgisayar aldık i5 işlemcili (çalışıyor fakat bilgisayar firmasında henüz almadım) o da bozuldu onda da Minecraft oynuyordum grafik ayarlarını sürekli değiştirerek 30 ila 60 FPS arası bir preformansı vardı (ekran kartı yok yani anakart) o da bozuldu (sıfırdı bu arada) 2017 yıllarında kasalı bi bilgisayarım oldu onda da CS 1.6 falan oynuyordum özelliklerini şu an tam hatırlamıyorum 4 GB RAM, i3 işlemcisi vardı sanırsam. O da gitti ve hiç unutmuyorum 1024x768 Sonu marka bir monitörüm vardı. 2020 yılına gelecek olursa annemler bana hediye olarak Xbox One S almışlardı. Biliyorsunuz ki o zamanlar COVID-19 var ve Duo işlemcili ve 3 GB RAM'li bir bilgisayarım vardı. Harici bir ViewSonic monitörün ile 2 monitörlü kullanıyordum sonrasında bilgisayarın ekranı bozuldu kasa gibi kullanıyordum bilgisayarı ve o amanlarda Discord.js ile uğraşıyordum baya bi. 2021 yılında ise yazın çalışıp kendine şu an kullandığım RTX 3060 Max-Q i7-10750H işlemcili ve 16 GB RAM'li ve 144 Hz'li bilgisayarı aldım o zamanın parası ile 1.800$ şu an memnunum. Konsol'dan çok bilgisayarla oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı