Rezil olmak çok kötü bir his

Hocalarîm selam ve iyi Sosyal'ler. Bugün şaka yapan pislik başka bir lavuktan malum sınıfımda aklı başında olan adam efendi yok neredeyse bahsedeceğim. Gelip hiçbir şey yapmadiğim halde yerimde oturuyorken kafama şişe patlattı ve herkes güldü, rezil oldum sonra ben bunu yapan arkadaşa dik dik baktım bana ne bakıp atar yapıyorsun LAN dedi. Arkadaşlar orada o olurken benim onurum çok kırıldı. Bana dedi ki çok istiyorsan yarın gel de seni yerden yere vurayım o anda yumruk vurmaya çalıştım ama elimi kaldıramadım vücudum elektrik çarpmışa döndü gibi hissettim adrenalin mi ne diyorlar. Yapı olarak benden az daha iri ama çok ileri geri konuştu. Sevgili hocalarım yardımlarınızı bekliyorum bu arkadaşa nasıl cevap vermeliyim veya kavga etmeye çalışırsa ne gibi hamleler yapmalıyım yumruk at diyoruz ama elim havaya kalkmadı o an sebebi nedir onu da bilmiyorum.
Bu konu beni çok küçük düşürdü forumda olan ağabey/kardeş/hocalarım yardımlarınızı bekliyorum çünkü gerçekten ihtiyacım var. Herkese iyi geceler ve iyi Sosyal'ler dilerim.

Moderatörlerden ricam konuyu lûtfen silmemeniz.

Hocam adres verin gelelim destek verelim Technopat ekibi olarak.

İşte bu ve bunun gibi olaylar yüzünden liseye başlamaktan korkuyorum.
Lise ortamı eğer ortam yaparsan ve asosyal değilsen iyidir aslında. Tabi bir de böyle humanoidler var.

Hocalarınla konuş çocukça değil merak etme. Sınıfta birinin çantasından bıçak çıktı bak böyle bir olay var bu çocuk millete zorblaık yapıyordu bana da yapıyordu ben takmamaya çalışıyordum. Sabrım taştı büyük ihtimal seninde öyle olacak normalde bende kavgacı değilim ama kavgaya giriştiğin an anlamıyorsun ne olduğunu hani korkun varsa gidiyor. Çocuk benden iri ama bedende yine kaşındı ve bana sataştı ve gözlüğüme basket topu attığı kırabilir camları yani, cam pahalı birşey ve o an çok sinirlenip kavgaya girişmiştik bir tane yumruğu otutturdum yüzüne büyük ihtimal dediğim gibi seninde sabrın taşacak. Sonra çocuk bana hiç sataşamadı ve okuldan atılabilir attığım linkten dolayı inşallah.

"Kendini tatmin etmek böyle yollara mı başvuruyorsun?" "Napıyorsun yar..m" gibi argo konuşarak onu ezebilirsin veya sesini yükselt. Ondan sonra da dokunmaya çalışırsa mesafeni koru, çek elini üzerimden diyerek elini ittir. En kötü ihtimal evde tokat atma alıştırması yap, o anki adrenalinle bir şeyler yaparsın artık. Bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı